preloader

زیبایی و لیفت سینه

 • خانه
 • -
 • پوست ، مو ، زیبایی
 • -
 • زیبایی و لیفت سینه
 زیبایی و لیفت سینه

از طب سوزنی می توان برای زیبایی اندام و سلامتی استفاده کرد و با هزینه کمتر و بازدهی بیشتر نسبت به روش های دیگر مانند جراحی ، انتخاب عاقلانه ای می باشد.

طب سوزنی زیبایی برای بزرگ کردن سینه ، کوچک کردن سینه و لیفت سینه به مدت ۳۰ سال است که در چین و آسیای شرقی استفاده می شود . اوایل هنر پیشه ها و افراد بنام و سرشناس به این کار به دلیل طبیعی بودن، موثربودن، نداشتن عوارض جانبی رجوع کردند و اکنون مورد استقبال عموم مردم قرار گرفته است .

کارکرد: بنابر طب چینی داشتن سینه طبیعی و نرمال به کارکرد درست کلیه، طحال و کبد بستگی دارد. کوچک بودن یا همگونی و بزرگ بودن بیش از حد سینه ها به علت کم کاری و یا مشکل داشتن این سه ارگان است و در این روش با هماهنگ و تنظیم کردن این سه ارگان سینه ای زیبا و لیفت شده خواهید داشت.

زیبایی و لیفت سینه ، بزرگ کردن سینه

چه کسانی می توانند طب سوزنی زیبایی انجام دهند؟

برخلاف جراحی سینه که مشکلاتی نظیر عفونت، خونریزی، به جاماندن اثر جراحی، درد زیاد و عوارض دیگری دارد، طب سوزنی سینه روشی طبیعی، بدون درد و جای زخمی به جای نمی گذارد. تمام دختران و زنانی که بین ۱۶ تا ۶۰ سال سن دارند می توانند از این روش استفاده کنند و این کار صرف نظر از هزینه کمتری که نسبت به عمل جراحی دارد، روش طبیعی و بدون عوارض است که می تواند جایگزین مناسبی برای عمل جراحی سینه باشد .

تعداد جلسات این روش وابسته به شرح حال عمومی و سن اشخاص دارد و بین ۱۵ تا ۴۵ جلسه متغییر است. که معمولا افراد کم سن تر دوره ی ۱۵ جلسه ای را می گذرانند. و این تعداد جلسات باید بین ۲ تا ۳ بار در هفته باشد . زمانی که به نتیجه دلخواه رسیدیم تعدا جلسات به یک بار در هفته و بعد دو هفته یکبار و ماهی یکبار تقلیل می یابد تا نتیجه بدست آمده تا مدت زمان طولانی حفظ شود.

طب سوزنی زیبایی باعث می شود که بالای سینه پر شود و در حالت کلی گرد شود و همین طور باعث لیفتنگ نیز می شود ولی همانند جراحی پلاستیک در یک جلسه این اتفاقات نمی افتد ولی در طول درمان متوجه این اتفاقات خواهید شد.

اگر می خواهید سینه ای طبیعی و بدون جای زخم داشته باشید و دردی نداشته باشید، روشی که دنبالش هستید طب سوزنی زیبایی سینه است . شرایطی که بعد از درمان برای سینه ایجاد می شود :

۱- بالا بردن سینه

۲- ایجاد فاصله بین سینه ها

۳- تقویت عضله سینه

۴- پر کردن روی سینه

۵- کوچک و یا بزرگ کردن سایز سینه

2 دیدگاه ‌ها

 • با سلام
  برای طب سوزنی زیبایی و بزرگ کردن سایز سینه بهترین و مطمئن ترین مرکز کجا معرفی میکنید؟
  با سپاس

  • سلام
   کلینیک طب سوزنی سلامت هما به صورت تخصصی در زمینه‌ی زیبایی و بزرگ کردن سینه با طب سوزنی فعالیت دارد.
   لطفا با شماره تلفن‌ ۰۲۱۲۶۶۰۳۶۱۰ تماس بگیرید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *