بزرگ کردن باسن با طب سوزنی

 • خانه
 • -
 • طب سوزنی
 • -
 • بزرگ کردن باسن با طب سوزنی
 بزرگ کردن باسن با طب سوزنی

بزرگ کردن باسن با طب سوزنی: همانطور که میدانید امروزه افراد بسیاری به دنبال روش هایی برای کاهش وزن می باشند. اما جالب است بدانید،  بسیاری از افراد وجود دارند که خواستار افزایش حجم قسمت های مختلف بدن خود مانند پا، باسن، سینه و .. می باشند. در این بین امروزه داشتن باسن برجسته به عنوان یکی از معیارهای زیبایی در بین خانم ها و آقایان شناخته میشود. از این رو به دنبال راه هایی برای بزرگ کردن باسن هستند.

از آنجا که بزرگ کردن باسن امروزه از محبوبیت بالایی برخوردار است، روش های مختلفی به این منظور روی کار آمده است. به طور مثال میتوان با تزریق چربی، انجام عمل جراحی و …. به بزرگ کردن باسن کمک کرد. اما در این میان محبوب ترین روشی که ما به شما توصیه میکنیم استفاده از طب سوزنی می باشد. که اثرگذاری آن نسبت به سایر روش ها بسیار بیشتر بوده و مزیت های بیشمار دیگری نیز دارد. در ادامه این مقاله اطلاعاتی در زمینه بزرگ کردن باسن با طب سوزنی در اختیارتان قرار میدهیم.

طب سوزنی

انواع روش های مورد استفاده برای بزرگ کردن باسن

بزرگ کردن باسن با عمل جراحی

همانطور که میدانید انجام عمل جراحی و استفاده از داروهای شیمیایی روشی تهاجمی است. در رابطه با عمل جراحی نیز به همین صورت است. در این روش جراح متخصص ناحیه مد نظر را برش میدهد در صورت افتادگی و یا وجود چربی های اضافی آن را تخلیه کرده و باسن را لیفت میکند. این روش کمک میکند باسن شما برجسته شود و حالت زیبایی داشته باشد. اما در کنار آن احتمال بروز عوارض نیز وجود دارد.

بزرگ کردن باسن با تزریق چربی

تزریق چربی نیز یکی از روش های رایج در دنیای امروز است که به منظور افزایش حجم قسمت های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. اما بهتر است بدانید این روش نیز تهاجمی می باشد. بزرگ کردن باسن با تزریق چربی از طریق پیکرتراشی اطراف شکم و پهلو انجام میگیرد. که با بکارگیری این روش چربی های اضافی شکم و پهلو از بین رفته و این نواحی لاغر تر میشوند و چربی های خارج شده به باسن فرد تزریق میگردد که در نتیجه افزایش حجم باسن را در پی دارد.

بزرگ کردن باسن با نخ (امبدینگ)

  باسن از ماهچه و عضلات مختلفی تشکیل شده است که در واقع تعیین کننده چگونگی فرم و حالت باسن می باشند. ابتدا بهتر است بدانید چگونگی فرم باسن تا حد زیادی وابسته به عوامل ژنتیکی و ارثی است. امبدینگ روشی است که به این منظور مورد استفاده قرار میگیرد و تاثیرگذاری آن در بزرگ کردن باسن به اثبات رسیده است.

مطالب دیگر  میکرونیدلینگ صورت (درماپن) چیست؟

 اما اثرگذاری آن در افرادی که به دلایل ژنتیکی باسن کوچکی دارند، کمتر است. این روش به هزینه های کمتری نیاز دارد، تاثیرگذار آن بیشتر است و …. درمان در این روش  از طریق نخ هایی که در ناحیه زیر کمر کاشته میشود انجام میگیرد و به بزرگ شدن باسن کمک میکند. توجه کنید کاشت نخ یا امبدینگ هیچگونه جای زخمی بر جای نمیگذارد.

بزرگ کردن باسن با طب سوزنی

 بزرگ کردن باسن با طب سوزنی موضوعی است که در این مقاله به بررسی آن میپردازیم. طب سوزنی یک روش درمان قدیمی است که منشا آن کشور چین بوده و امروزه در سراسر دنیا مورد استفاده قرار میگیرد. این روش، در درمان بسیاری از بیماری ها و مشکلات موثر است و در کنار آن برای انجام عملیات زیبایی مختلف نیز اثرگذاری آن به اثبات رسیده است. همانطور که در بالا اشاره کردیم امروزه داشتن باسن بزرگ یکی از مواردی است که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند و آن را معیاری بر زیبایی میدانند و از روش های مختلفی به منظور دستیابی به این هدف استفاده میکنند.

جالب است بدانید طب سوزنی یکی از موثرترین روش ها به این منظور می باشد که به شما کمک میکند بعد از گذشت مدت کوتاهی شاهد تاثیرات آن باشید. به این منظور سوزن های مخصوص در نقاط مشخص شده برای بزرگ کردن باسن وارد میشود. ورود سوزن انرژی مسدود شده را آزاد میکند، جریان خون را افزایش میدهد، منجر میگردد ناحیه مد نظر مواد مغذی بیشتری دریافت کند و هورمون های مشخصی را نیز آزاد میکند. که مجموع این عوامل منجر به بزرگ شدن باسن میشوند. بزرگ کردن باسن با طب سوزنی هیچگونه عوارضی ندارد و به این دلیل طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است.

مطالب دیگر  طب سوزنی چه مزیت هایی دارد؟

مزیت های استفاده از طب سوزنی برای بزرگ کردن باسن

بزرگ کردن باسن با طب سوزنی مزیت های بیشماری دارد. چرا که روشی کاملا طبیعی می باشد و از مواد شیمیایی در این روش استفاده نمیگردد. از مزایای این روش میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  طب سوزنی قادر است بسیاری از بیماری ها و مشکلات زیبایی را در کنار هدف مورد نظر درمان کند.
 • برای بزرگ کردن باسن با طب سوزنی نیاز به انجام عمل جراحی، مصرف داروهای شیمیایی، استفاده از مواد بیهوشی و .. نمی باشد.
 • طب سوزنی روشی غیر تهاجمی می باشد.
 • بزرگ کردن باسن با طب سوزنی هیچگونه عوارضی ندارد و از ماندگاری بالایی برخوردار است.
 • جلسات طب سوزنی برای بزرگ کردن باسن به صرف زمان زیادی نیازمند نیست. (هر جلسه بین ۳۰ دقیقه تا ۱ ساعت زمان نیاز دارد.)
 • طب سوزنی قادر است در کنار هدف مورد نظر یعنی بزرگ کردن باسن بیماری های دیگر را نیز درمان کند.
 • بیماری هایی که میتوان با طب سوزنی درمان کرد!

درمان بیماری های گوارشی مانند زخم معده، ترشح زیاد اسید معده و ….

 • درمان استرس و اضطراب
 • درمان گرفتگی عضلات
 • درمان ضربان قلب شدید
 • درمان مشکلات تنفسی
 • درمان اختلالات خواب
 • درمان دردهای دوران قاعدگی
 • درمان کمر درد و گردن درد
 • و …

بزرگ کردن باسن با طب سوزنی

آیا طب سوزنی عوارضی دارد؟

 • ممکن است ناحیه انجام طب سوزنی دچار خونریزی کمی شود.
 • احتمال کبودی در ناحیه ورود سوزن وجود دارد.
 • در صورت استفاده از سوزن های استریل نشده احتمال عفونت وجود دارد.
 •  طب سوزنی مشکلاتی را در افراد دارای بیماری انعقاد خون ایجاد میکند. مانند خونریزی، یا کبودی بیش از حد در ناحیه انجام طب سوزنی
 • طب سوزنی ممکن است منجر به مشکلاتی در افرادی شود که دارای باطری قلب هستند. چرا که ورود سوزن میتواند مشکلاتی را در باطری قلب ایجاد کند.
 • طب سوزنی نباید در زنان باردار انجام گیرد. چرا که منجر به انقباضات رحمی  و در نتیجه زایمان زودرس میگردد.
مطالب دیگر  جوانسازی صورت با طب سوزنی

تعداد جلسات مورد نیاز برای بزرگ کردن باسن با طب سوزنی

نمیتوان به طور دقیق گفت تعداد جلسات مورد نیاز برای بزرگ کردن باسن با طب سوزنی چقدر است. چرا که این امر به شرایط بدنی بیمار و تشخیص متخصص بستگی دارد. اما به طور معمول تعداد این جلسات بین ۱۰ تا ۲۰ جلسه است. و بعد از گذشت ۳ تا ۵ جلسه میتوانید تاثیرات آن را مشاهده کنید.

استفاده از طب سوزنی به منظور بزرگ کردن باسن منجر به ایجاد چه احساسی میشود!!

همانطور که در بالا بیان کردیم طب سوزنی انرژی مسدود شده در نواحی مختلف بدن را آزاد میکند. چرا که در این روش اعتقاد بر این است که مسدود شدن انرژی و متعادل نبودن آن منشا بروز بسیاری از مشکلات و بیماری ها است. برای بزرگ کردن باسن وقتی سوزن به نقاط خاصی وارد میشود فرد آزاد شدن انرژی را احساس میکند به این صورت که فرد احساس فشار، درد، خارش و بی حسی خواهد داشت.(بزرگ کردن باسن با طب سوزنی)

 هزینه طب سوزنی به چه صورت است؟

در بالا بیان کردیم که طب سوزنی بر خلاف سایر روش ها نیاز به عمل جراحی و یا استفاده از مواد شیمیایی ندارد. از این رو بزرگ کردن باسن با طب سوزنی به نسبت سایر روش ها به هزینه کمتری نیاز دارد. اما با این حال هزینه طب سوزنی با توجه به نوع بیماری، تعداد جلسات مورد نیاز، تشخیص متخصص و … بستگی دارد.

بزرگ کردن باسن با طب سوزنی

سوالات متداول

آیا بزرگ کردن باسن با طب سوزنی با درد همراه است؟

خیر-در این روش از سوزن های بسیار نازکی استفاده میشود که هیچگونه دردی به همراه نخواهد داشت.

استفاده از طب سوزنی برای بزرگ کردن باسن تا چه مدت ماندگاری دارد؟

در صورت تکمیل روند درمان میتوان اثرات طب سوزنی را بازگشت ناپذیر دانست.

آیا استفاده از طب سوزنی برای بزرگ کردن باسن روشی ایمن است؟

 بله- طب سوزنی به نسبت سایر روش های درمانی از اطمینان بالاتری برخوردار است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.