کاهش وزن با طب سوزنی

لاغری و کاهش وزن یکی دیگر از مواردی است که انجام آن با طب سوزنی کاملا به اثبات رسیده است.

در این روزها خانم ها با توجه به مزایای بسیار زیاد طب سوزنی که جلوتر بیشتر درباره آن سخن خواهیم گفت، این روش را به عنوان اولین روش برای کاهش سایز و وزن خود انتخاب می کنند.

 

تاریخچه طب سوزنی در ایران:

همانطور که می دانید طب سوزنی علمی است که از کشور چین برآمده است. و پس از گذشت ساله ها و با دیدن نتایج شگفت انگیز این علم برای درمان بیماری ها به مرور زمان کشورهای دیگر هم سعی در استفاده از این علم در امر درمان، برای مردم کشور خود کردند.

بنابر نظریه هایی می توان گفت در اصل تاریخچه طب سوزنی در ایران به حدود ۸ قرن قبل باز می گردد که برای اولین بار فردی به نام رشید الدین فضل الله همدانی طب سوزنی را از کتاب های چینی موجود در آن زمان آموخت و کتاب های آن زمان را به فارسی ترجمه کرد و از این علم برای درمان استفاده کرد.

 

طب سوزنی:

در این روش تنها با زدن سوزن در نقاط بدن و به جریان انداختن انرژی چی QI در اندام ها سعی در درمان بیماری ها می شود. طب سوزنی روشی است کاملا طبیعی و بدون عوارض که به دلیل اینکه در این علم از هیچ داروی شیمیایی استفاده نمی شود افراد زیادی این روش را جایگزین روش های درمانی طب نوین کرده اند.

و با توجه به اینکه کاهش وزن با این روش نسبتا ساده و راحت، بسیار جوابدهی بالایی دارد روز به روز افراد بیشتری این روش را برای خود انتخاب می کنند.

 

مزایای کاهش وزن با طب سوزنی:

  • این روش کاملا بدون درد و احساس ناراحتی است.
  • هیچ گونه ماده شیمیایی با استفاده از سوزن ها وارد بدن شما نمیشود.
  • کاملا بدون عوارض است.
  • جوابدهی بسیار بالایی دارد.
  • در صورت داشتن لایف استایل خوب ماندگاری بالایی دارد.
  • رسیدن به وزن و سایز دلخواه با این روش امکان پذیر است.
  • دوران نقاهت ندارد.

 

با توجه به اینکه امروزه زندگی اکثر انسان ها ماشینی شده و اکثر ماها وقتی برای رفتن به باشگاه ها و انجام ورزش نداریم، افزایش وزن و یا چاقی از جمله مواردیه که ذهن مارو درگیر به خودش کرده و همچنین با در نظر گرفتن این نکته که چاقی پیش زمینه بسیاری از بیماری ها هم هست از این رو همه ما نیازمند این هستیم که یک روشی رو پیدا کنیم تا به راحتی و بدون دردسر وزن کم کنیم و به سایز ایده آل خودمون برسیم.

 

برای لاغری با طب سوزنی ۲ تا روش هست:

  1. کاهش وزن به روش سنتی و سوزن زدن:

این روش ۱۵ جلسه ای است که در هر جلسه به مدت ۳۰ دقیقه عمل سوزن گذاری انجام می شود.

در این روش حتما باید پکیج ۱۵ جلسه ای شما به اتمام برسد تا به نتیجه دلخواه برسید.

 

 

  1. کاهش وزن از طریق امبدینگ:

در این روش که با توجه به میزان اضافه وزن شما تعداد جلسات تعیین میشود (معمولا حداقل به ۳ جلسه نیاز هست) ماهی یکبار انجام می شود.

در این روش با کاشت نخ در نقاط طب سوزنی، تحریک نقاط صورت می گیرد.

این روش کاملا بدون درد و خونریزی هست.

جواب دهی بسیار بالایی دارد و مخصوص کسانی هست که قادر به گذراندن تعداد زیادی جلسه طب سوزنی نیستند.

 

کلینیک سلامت هما با بیش از ۱۲ سال تجربه کاری در این زمینه از جمله جاهاییه که شما با اطمینان کامل از نتیجه کار و همچنین رعایت تمامی نکات بهداشتی می تونید خودتون رو بهشون بسپارید و شما فقط از نتیجه کار راضی و خشنود باشید.