زیبایی صورت با طب سوزنی بدون جراحی امکان پذیر است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

روشن کردن پوست

روشن کردن پوست

اولین فاکتور زیبایی صورت شما، شفافیت و روشن بودن رنگ پوست شماست. البته روشن بودن به معنی سفید بودن نیست منظور در واقع نبود تیرگی و سیاهی ها بر روی پوست است. طب سوزنی این هدیه رو به پوستتان میدهد.

لیفت صورت بدون جراحی

لیفت صورت

یکی از راهکارهای اساسی و کارآمد جهت لیفت صورت برای عزیزانی که پوست شل و افتاده ای دارند انجام طب سوزنی می باشد. طب سوزنی روشی طبیعی است تا شما بدون جراحی به زیبایی دلخواه خودتان برسید.

رفع چین و چروک

رفع چین و چروک

با انجام طب سوزنی دیگر نگران چین و چروک های پوستی خودتان نباشید این چین و چروک ها که غالبا بر روی پیشانی، دور چشم و دور لب و یا حتی بر روی گونه بوجود می آیند براحتی با سوزن زدن درمان می شوند.

رفع خط خنده و اخم

اگر شما هم برای از بین بردن خط خنده و اخم موجود در صورتتان به مشکل برخورده اید و برای استفاده از بوتاکس دچار تردید هستید به شما توصیه می کنم طب سوزنی را امتحان کنید تا از نتایج مطلوب آن شگفت زده شوید.

رفع سیاهی دورچشم

بسته به رنگ پوست افراد (با پوست سفید، سبزه و یا گندمی) ممکن است به دلایل مختلف، تیرگی هایی دور چشم، مخصوصا زیر چشم بوجود آید که بهترین و طبیعی ترین راه حل برای این کار انجام طب سوزنی است.

گونه گذاری طبیعی

گونه گذاری طبیعی

یکی از خواسته های هر شخصی، داشتن گونه ی خوش فرم و برجسته است و این درحالی است که هر چه این گونه ها طبیعی تر باشند زیباتر به نظر می آیند و طب سوزنی تنها روش طبیعی برای گونه گذاری و زیبایی صورت است.

رفع غبغب

رفع غبغب

آیا شما هم جز افرادی هستید که از داشتن غبغب ناراضی هستید و در عین حال از جراحی های زیبایی می ترسید؟ پیشنهاد ما به شما انجام طب سوزنی بدون درد و خونریزی و حتی دوران نقاهت است. تا زیبایی صورت به شما بازگردانده شود.

درمان جای لک و جوش

جوش های پوستی به هر دلیلی که بر روی صورت بوجود آیند حتی اگر با هر روشی از بین بروند اما جای آن ها معمولا بر روی پوست باقی می ماند. از بین بردن این نوع لک ها تنها با طب سوزنی امکان پذیر می باشد.

زیبایی صورت با طب سوزنی

با توجه به پیشینه ی طب سوزنی و اینکه قرن هاست که وجود دارد، این علم برای کارهای متفاوتی از جمله زیبایی صورت و جوانسازی پوست از آن استفاده می شود و در این مدت زمان طولانی نتایج بسیار شگفت انگیزی از خود بروز داده است. در نگاه اول ممکن است که کمی عجیب به نظر برسد که چگونه ممکن است با فرو کردن چندین سوزن نازک بیماری ها درمان شوند و یا حتی از آن عجیب تر زیبایی و جوانسازی صورت رخ بدهد. اما واقعیت این است که این مسئله به راحتی امکان پذیر است طب سوزنی برای درمان و جوانسازی از انرژی بدن انسان کمک می گیرد تا بافت های بدن را ترمیم کند.

بر خلاف کارهای زیبایی دیگر، مانند ژل و بوتاکس و … طب سوزنی نه تنها قادر است که روند پیر شدن پوست را کندتر کند و یا حتی در موارد بسیار زیادی از بین ببرد بلکه می تواند در جوانسازی و کلاژن سازی، نقش به سزایی داشته باشد و به طور کلی سلامت پوست و زیبایی را تضمین کند.

باور کردنی نیست ولی واقعیت دارد که شما می توانید بدون عمل های جراحی با هزینه های گزاف و دوران نقاهت و دردهای بسیار آزار دهنده، تنها با طب سوزنی زیبایی و سلامتی را به پوستتان هدیه بدهید.

شما می توانید با استفاده از علمی که هیچ گونه عوارضی در پی ندارد به تمامی خواسته های زیبایی خودتون برسید.

طب سوزنی یکی از شاخه های طب سنتی چینی می باشد که می تواند بهترین جایگزین برای جراحی های زیبایی و اعمالی همچون ژل و بوتاکس و … باشد.

طب سوزنی قادر به درمان تمامی مشکلات پوستی نظیر: چین و چروک، رفع خط خنده و اخم، رفع غبغب، تیرگی های پوستی، جای جوش و لک، برطرف کردن جوش های صورت، گونه گذاری، لیفت صورت و دهها موارد زیبایی که به پوست صورت و زیبایی مربوط می شوند می باشد.

چرا طب سوزنی بهترین روش برای زیبایی صورت است؟

ما همواره تاکید بر این موضوع داریم که طب سوزنی بهترین روش برای زیبایی می باشد که دلایل محکم و قابل قبولی هم برای این ادعای خود داریم. طب سوزنی روشی است که شما بدون عمل جراحی می توانید زیبایی طبیعی و ماندگار داشته باشید. از جمله دلایلی که می توانیم به آنها اشاره کنیم این است که طب سوزنی بدون عوارض است، در واقع این روش درمانی به هیچ عنوان هیچ عارضه ای از خود بروز نمی دهد. دلیل نداشتن عوارض طب سوزنی که البته یکی دیگر از مزیت های مهم طب سوزنی به حساب می آید طبیعی بودن آن است. طب سوزنی علمی است که نیاز به تزریق یا خوردن هیچ گونه ماده شیمیایی و یا حتی گیاهی ندارد و تنها با وارد کردن سوزن در نقاط مخصوص طب سوزنی عمل درمان را انجام می دهد.

از دلایل مهم برتری طب سوزنی نسبت به سایر روش ها می توانیم به این موضوع اشاره کنیم که این روش کاملا بدون درد و خونریزی است. در هنگام انجام طب سوزنی شما کوچکترین درد و یا احساس ناراحتی را هرگز حس نخواهید کرد، که یکی از موارد بسیار مهم و اساسی در بحث درمان به خصوص بحث زیبایی می باشد. شما در نظر بگیرید زمانی که یک شخص به دلیل وجود هر گونه بیماری مجبور به استفاده از یکی از روش های درمانی که دارای درد بسیار زیاد است می شود با توجه به این مسئله که در این حالت شخص بیمار ملزم به تحمل درد است تا بتواند جان خود را نجات بدهد ولی در امور زیبایی این چنین نیست. معمولا افراد روش های درمانی را انتخاب می کنند که کمترین میزان درد و بیشترین بازدهی را داشته باشند چون مجبور به انجام اینکار نیستند و فقط برای زیباتر به نظر رسیدن اینکار را می کنند.

روش های طب سوزنی برای زیبایی صورت بدون عوارض است

همانطور که در بالا اشاره کردیم طب سوزنی روشی کاملا بدون عوارض است. بدون عارضه بودن روش طب سوزنی برای زیبایی صورت به اثبات رسیده است. این کار توسط محققان چینی و همچنین کشورهای دیگر با تحقیقات و پژوهش های فراوان اثبات شده و زمانی که از عدم وجود عوارض آن مطمئن شدند شروع به ترویج و به کار بردن طب سوزنی در کشور خودشان کرده اند.

طب سوزنی تنها روشی است که نیاز به هیچ گونه ماده خارجی و یا شیمیایی ندارد و فقط و فقط با فرو کردن سوزن ها در بدن و به جریان افتادن انرژی در مریدین ها اتفاق میفتد.

اساس طب سوزنی بر پایه یین و یانگ بنا شده است، بر طبق علم چینی و باستانی اکوپانکچر برای زیبایی صورت بدون جراحی فقط نیاز است که با سوزن ها تعادل میان یین و یانگ ارگان ها برقرار شود تا بدن به تعادل برسد و بیماری هایی که مشکلات پوستی را ایجاد کرده اند برطرف شوند.

ذکر این نکته هم بسیار حائز اهمیت است که نه تنها طب سوزنی به هیچ عنوان عوارض ندارد بلکه یکی از تاثیرات طب سوزنی این گونه است که حتی ممکن است در موارد بسیار زیادی رخ دهد هنگامی که یک مراجعه کننده برای کار زیبایی صورت، نزد پزشک متخصص برود و پس از شروع جلسات طب سوزنی پس از گذشت چندین جلسه متوجه می شود یکی از دردها و یا حتی بیماری هایی نظیر سر درد، یبوست و … که اصلا برای آنها مراجعه نکرده بود نیز بهبود پیدا کرده است و این فقط به این دلیل است که طب سوزنی علمی است کل نگر که بر مبنای تعادل بدن انسان کار می کند.

زیبایی صورت با نخ بدون عوارض

تا چندین سال قبل، تنها راه برای درمان پوست های افتاده و شل شده، جراحی زیبایی بود و راههای دیگر پاسخگوی این نیاز ما نبود این در حالی است که از زمانی که نخ های لیفت صورت و کلاژن ساز به بازار آمده است جایگزین بسیار مناسبی برای افتادگی و زیبایی پوست شده است.

از آنجایی که جراحی های زیبایی برای لیفت پوست صورت بسیار سخت و دشوار است و عوارض و خطرات خود را در پی دارد و همچنین دارای دوران نقاهت بسیار طولانی و با شرایط سخت است، از این رو افرادی که تمایل چندانی به استفاده از این روش نداشتند لیفت صورت با نخ ها را جایگزین این روش کردند و با دیدن نتایج شگفت انگیز این نخ ها به مرور طرافداران بیشتری پیدا کرد.

درست است که جراحی زیبایی می تواند نتایج فوق العاده ای داشته باشد اما با توجه به خطرات بسیار زیاد و هزینه های بسیار بالای جراحی زیبایی این روش را به شما پیشنهاد نمی کنیم.

این در حالی است که استفاده از نخ های کلاژن ساز به اندازه جراحی صورت رضایتمندی دارد با در نظر گرفتن این موضوع که از نظر هزینه قابل مقایسه با جراحی نیست و کاملا به صرفه است و همچنین دوران نقاهت ندارد.

کاشت نخ برای زیبایی صورت ، روشی کم تهاجم برای لیفت صورت می باشد که در این روش از انواع نخ های پی دی او (مونو، مونو اسکرو، تورنادو اسکرو و کاگ و … ) استفاده می شود که هر کدام کاربرد های مخصوص به خود را دارد و دارای سایزهای متفاوت هستند.

زیبایی صورت در تهران

 

امروزه پیدا کردن متخصص و پزشک طب سوزنی خوب، برای انجام کارهای زیبایی صورت در شهر تهران کار سختی نیست شما می توانید با استفاده از طب سوزنی زیبایی و بدون نیاز به جراحی زیبایی پوستتان را به دست بیاورید. برای اینکار فقط کافیه یک متخصص با تجربه و پیشینه کاری عالی و همچنین دیدن نمونه کارهای وی، پیدا کنید. برای اینکار کمی پرس و جو کنید تا بهترین پزشک طب سوزنی را در تهران پیدا کنید و زیبایی صورت خودتان را به ایشان بسپارید.

در شهری مانند تهران، با توجه به اینکه پایتخت هست و شهری بزرگ به حساب می آید تعداد بسیار زیادی کلینیک زیبایی و طب سوزنی وجود دارد اما اینکه آیا همه کسانی که دارای کلینیک هستند دارای تجربه کافی و تخصص زیاد هستند تا شما را به هدف خودتون برسونند.

مرکز سلامت هما جایی هست که شما می توانید با خیال راحت و آرامش درونی خدمات زیبایی رو در کلینیک ما با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی انجام بدید.

زیبایی صورت از جمله کارهایی هست که برای هر فردی واجبه و چه بهتر که شما بدون عمل جراحی و انجام کارهای طاقت فرسا به این زیبایی دست پیدا کنید و حس بهتری نسبت به خودتون و ظاهرتون دداشته باشید تا اعتماد به نفس بالاتری هست به دست بیارید.

مشاوره رایگان زیبایی صورت

داشتن جلسه مشاوره، پیش از انجام هر گونه از خدملات زیبایی، از کارهای بسیار واجب و ضروری است و دلیل این امر هم این است که هر شخصی باید روش متناسب با شرایط خودش را برای کارهای زیبایی صورت انتخاب کند. این قضیه تا جایی از اهمیت ویژه برخوردار است که ممکن دو خواهر با شرایط یکسان و دارای بیماری پوستی یکسان ممکن است نیاز به ۲ درمان متفاوت برای حل مشکلات پوستی خودشان داشته باشند. درست است که این دو خواهر مثال زده شده، از یک پدر و مادر هستند و ژن های شبیه به هم دارند اما ممکن است بنا به دلایل مختلف نظیر: شرایط آب و هوایی که فرد در آنجا زندگی می کند تجربه زایمان یا عدم زایمان، دارا بودن بیماری های خاص و یا انجام جراحی های خاص و … برخی از درمان ها برای یکی از آنها خطرات جدی  را به دنبال داشته باشد و در عین حال برای دیگیری مشکلی نداشته باشد. از این رو حتما قبل از شروع جلسات خودتان یک جلسه مشاوره، با متخصص مربوطه داشته باشید تا پزشک مربوطه با شرح حال گیری مناسب بتواند شما را به خوبی راهنمایی کند.

یکی از مزیت های خوب هر کلینیکی داشتن جلسه مشاوره قبل از شروع جلسات است و از مزایای ویژه دیگه می توانیم به رایگان بودن این جلسه مشاوره اشاره کنیم.

از نشر من رایگان بودن مشاوره، احترام به مراجعه کننده است تا بدون پرداخت هزینه ای، قبل از تصمیم گیری با آگاهی کامل انتخاب کند.

“کلینیک سلامت هما” ار معدود جایی است که تمامی مشاوره های قبل از درمان مربوط به تمام خدمات کاملا رایگان است و شما می توانید با هماهنگی قبلی، روز و ساعت مشاوره را ثبت کنید تا در اولین فرصت پس از کسب اطلاعات کافی و کاملا آگاهانه روش درمانی متناسب با خودتان را شروع کنید.

زیبایی پوست صورت در طب سنتی

همه ما انسان ها همواره به دنبال راهی برای زیباتر شدن پوستمان هستیم.

در واقع زیبایی صورت یکی از دغدغه های مهم و اساسی ما انسان ها مخصوصا خانم ها است.

همیشه سعی می کنیم با استفاده از روش های متفاوت، روش های خانگی و یا کلینیکی به این خواسته خودمان برسیم. در طب سنتی هم راه های زیادی برای رسیدن به این خواسته وجود دارد که با توجه به مزاج و شرایط جسمی هر شخصی و همچنین دلایل بروز بیماری های پوستی ایجاد شده، روش هایی به اون پیشنهاد می شود. یکی از بهترین روش ها برای داشتن پوست زیبا و شاداب مراقبت های خانگی است که تقریبا در تمامی روش های موجود و علوم مختلف پیشنهاد می شود که به عنوان روش کمکی و همچنین روشی برای ثابت نگه داشتن درمان های انجام شده برای زیبایی صورت باید استفاده شود.

در طب سنتی و همچنین طب سوزنی بروز مشکلات پوستی، لک های ایجاد شده، چین و چروک و جوش ها و … هر یک از این نشانه ها به دلیل وجود بیماری در انسان ها می باشد که برای از بین بردن این مشکلات ابتدا باید آن بیماری درمان شود.

در واقع وضعیت پوستی هر فردی نشان دهنده میزان سلامت جسم و ارگان های داخلی بدن آن فرد است. به طور مثال تیرگی و یا بد رنگ شدن پوست به دلیل بروز بیماری هایی از قبیل: کم خونی، ضعف عمومی بدن، کبد، کلیه، معده، طحال و غیره می تواند باشد که برای داشتن پوست زیبا قبل از هر چیزی باید به درمان و حل این مشکلات پرداخت.

چه چیزهایی باعث زیبایی صورت میشود؟

زیبایی پوست صورت و داشتن پوست جوان و با طراوات بنا بر عوامل متفاوتی به دست می آید. برای داشتن پوست زیبا شما نیازمند انجام یکسری کارها می باشید که بخشی از آنها را باید در کلینیک های زیبایی معتبر و بخشی دیگر را در منزل به صورت ممتد و روزانه انجام دهید.

برای داشتن صورت زیبا ابتدا باید یک سبک زندگی برای خودتان داشته باشید و در این سبک زندگی یک روتین خاص و همیشگی را اجرا کنید. کارهایی که باید در این روتین ثابت انجام شود کارهایی است نظیر: قبل از خواب حتما صورت خود را با شوینده مناسب پوست خودتان بشویید و صورتتان بدون هیچ گونه موارد آرایشی و یا بهداشتی آماده خواب شود. دومین کاری که باید هر روز انجام دهید استفاده از ضد آفتاب بروی پوستتان است، حتی در مواردی که زیر نور مستقیم خورشید قرار ندارید. از دیگر کارهایی که حتما باید انجام دهید خوب خوابیدن و داشتن استراحت کافی است. جالب است که بدانید داشتن خواب کافی و در زمان مناسب رابطه مستقیمی با زیبایی پوست شما دارد.

میتوانید برای داشتن پوست بهتر از لایه بردارهای خانگی و سنتی استفاده کنید و همچنین نکته بسیار حائز اهمیت استفاده از صابون متناسب با پوست شماست.

یکی از راههای داشتن پوست زیبا بدون جراحی استفاده از سوزن های جادویی طب سوزنی می باشد. طب سوزنی روشی است که تنها با استفاده از سوزن های بسیار ساده و ظریف برای انواع مشکلات پوستی و زیبایی صورت مورد استفاده قرار می گیرد و به شما برای داشتن پوست زیبا و جوان دور از هر گونه مشکلات پوستی کمک می کند.

زیبایی خطوط صورت چیست؟

خطوط روی صورت هم یکی از چیزهایی است که می تواند زیبایی را از صورت شما بگیرد. از این رو با بالا رفتن سن و گذر زمان معمولا این خطوط بر روی قسمت های مختلف صورت ظاهر می شوند که البته در برخی از افراد می تواند بنا به دلایل مختلف این خطوط زودتر از آنچه که باید روی صورت پدید بیاید. عواملی چون مشکلات و فشارهای روانی، سختی هایی که افراد بعضا در برخی مراحل زندگی دچار می شوند، بروز برخی بیماری ها، مصیبت های ناگهانی همچون از دست دادن عزیز، استفاده نا مناسب از میمیک صورت و … از جمله عواملی است که می تواند باعث بوجود آمدن خطوط و چین و چروک ها در دوران جوانی بر روی صورت بشود.

که البته به هیچ عنوان نگران این موضوع نباشید، با طب سوزنی به راحتی می توانید این چین و چروک های بوجود آمده را برطرف کنید.

متخصص طب سوزنی با وارد کردن سوزن بر روی قسمت های مختلف صورت باعث پر شدن چین و چروک صورت به مرور زمان می شوند و همچنین عمل کلاژن سازی اتفاق می افتند که در نتیجه جوانسازی پوست صورت شما را در پی خواهد داشت.

این خطوط معمولا بر روی قسمت پیشانی دور چشم (پنجه کلاغی)، دور لب ها، وسط ابرو (خط اخم) و بر روی چانه به جود می آیند که باعث کاهش زیبایی صورت و چهره و همچنین بیشتر نشان دادن سن شما می شود و این چیزی نیست که ما آن را دوست داشته باشیم پس بهتر از قبل عمیق شدن این چین و چروک ها به فکر پیشگیری و در صورت بروز نشانه های اولیه خطوط روی صورت، به فکر راه حل برای آنها باشیم.

معیارهای زیبایی صورت زنان چه چیزهایی هستند؟

در هر برحه ای از زمان معیار زیبایی با دوره های دیگر بسیار متفاوت می باشد به طور مثال در گذشته رنگ پوست روشن، معیار اساسی زیبایی صورت بانوان بوده تا جایی که افراد با پوست های تیره نشان از فقر و سطح پایین بودن طبقه اجتماعی به حساب می آمد ولی اکنون به گونه ای شده که اکثر بانوان به دنبال راهی برای برنزه شدن هستند و تیرگی پوست و یا به اصطلاح برنزه کردن پوست نشان از لاکچری بودن و زیبایی بانوان به حساب می آید.

به صورت کلی امروزه یکی از معیارهای مهم زیبایی صورت، نداشتن چین و چروک بر روی پوست، داشتن پوست صاف و عاری از هر گونه لک و جای جوش می باشد. جوانسازی پوست یکی از عواملی است که هر شخصی به دنبال آن است.

از جمله معیارهای دیگر زیبایی پوست صورت قرینگی صورت می باشد. در اکثر موارد در صورت افراد دو طرف صورت آن ها قرینه نیستند یعنی شکل دو چشم و دو ابرو با هم تفاوت بسیار کوچکی دارند. هر چه میزان این قرینگی دو طرف بیشتر باشد صورت زیباتر به نظر می رسد.

از دیگر عواملی که در زیبایی صورت از اهمیت زیادی برخوردار است می توان به مواردی چون: عرض صورت، عرض لب و دهان، طول صورت، چانه، میزان چاقی یا لاغری صورت، گونه ها و ….. اشاره کرد که در این بین مهم ترین آنها تناسب اعضای صورت به صورت کلی می باشد.

مهم این است که تک تک اجزای صورت به صورت کلی با همدیگر متناسب باشند تا زیبایی خود را بهتر جلوه کنند.

قطعا زیبایی موها نیز تاثیر خود را در زیباتر نشان دادن صورت ایفا می کند.

آیا زیبایی سریع صورت امکان پذیر است ؟

در تمامی کارهای زیبایی ممکن است که بعضی از روش ها به سرعت دست یافتنی باشند اما واقعیت این است که این روش ها معمولا به سرعت هم برگشت پذیر هستند . از این رو بهتر است که روشی را انتخاب کنید تا با توجه به طبیعی بودن روند کلاژن سازی (که این مسئله خود مقداری زمان بر می باشد) برگشت پذیر نباشد. طب سوزنی زیبایی، جز روش هایی است که با توجه به اینکه با فرو کردن سورن ها در بدن و با استفاده از انرژی بدن اقدام به کلاژن سازی می کند و مانند جراحی های زیبایی و یا تزریق مواد شیمیایی نیست که به صورت موقت همراه با خطرات جدی باشد از این رو ممکن است روند بهبودی و جوانسازی کمی کندتر از سایر روش های درمانی باشد (که این مسئله خود تا حد بسیار زیادی به سیستم بدن هر شخصی دارد) اما از طرف دیگر ماندگاری بالایی دارد و حتی تا جایی که پس از اتمام جلسات طب سوزنی همچنان کار کلاژن سازی ادامه پیدا می کند و شما روز به روز نتیجه را مشاهده خواهید کرد.

به شما توصیه می کنم برای رسیدن به نتایج عالی در زمینه زیبایی به دنبال نتیجه دهی سریع نباشید بله کیفیت و ماندگاری بالا را در اولویت قرار بدهید. روشی را انتخاب کنید که بدون درد و دوران نقاهت باشد و همچنین کاملا طبیعی، روند درمان را انجام دهد و همانطور که گفته شد ماندگاری بالا داشته باشد.

زیبایی صورت رفع کک ومک با طب سوزنی

طب سوزنی یکی از روش های درمانی بسیار قدیمی و سنتی برای کارهای زیبایی می باشد که از کشور چین برخواسته است طب سوزنی همچنین برای درمان بسیاری از بیماری ها هم کاربرد دارد که نتایج به دست آمده از این درمان ها واقعا شگفت کننده هستند.

اما در حال حاضر قرار است که درباره اثرات طب سوزنی بر روی لک های پوستی صحبت کنیم.

لک های روی صورت معمولا به دلایل مختلف رخ میدهد از جمله جوش هایی که پس از بهبودی جای آنها بر روی صورت می ماند و به سختی می توان آنها را از بین برد.

همانطور که در پیشتر توضیح دادم خدمتتون طب سوزنی کاربرد های بسیار متنوعی در کارهای زیبایی صورت از جمله رفع چین و چروک، روشن شدن پوست، رفع افتادگی پوست ، سیاهی دور چشم، رفع غبغب و …. بسیاری موارد دیگر دارد. اما یکی از خواص و اعجایب طب سوزنی در زیبایی صورت از بین بردن جای جوش و لک های پوستی می باشد. بر طبق گفته های متخصصان طب سوزنی لک های پوستی ایجاد شده بر روی پوست صورت هر کدام بنا به دلیلی رخ داده است که این دلیل، علتی نمی تواند داشته باشد جز بیماری یکی از ارگان های بدن. در این حالت طب سوزنی با درمان بیماری و یا مشکل ارگان مربوطه باعث از بین بردن لک های بوجود آمده می شوند و در نهایت پوستی زیبا و جذاب را به شما هدیه می دهند.

زیبایی لیفت صورت چگونه است؟

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

طب سوزنی و زیبایی صورت بدون درد

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.