افزایش انرژی با طب سوزنی

در طب چینی با پاکسازی مسیر انرژی چی QI با استفاده از طب سوزنی در تاریخ چین باستان باعث افزایش انرژی در بدن انسان می شوند.

 

با توجه به تفکر کل نگر طب سنتی چین، متخصصان طب سوزنی علاوه بر پزشکی، فیلسوف هم بودند. آنها بر این باور بودند که فرآیندهای داخل بدن انسان با مشاهده و تحلیل پدیده های جهان قابل درک می باشد. به همین دلیل معتقد بودند که یک پزشک علاوه بر مطالعه بر روی بدن انسان باید فلسفه چینی باستانی رو هم بیاموزند و آن را درک کنند.

 

محققان و فیلسوفان چینی دریافتند که مریدین های موجود در بدن انسان ها ساختاری شبیه جریان آب در مسیر رودخانه دارند. و اختلال در هر دوی آنها موجب بروز مشکلاتی در آب رودخانه و همچنین بروز بیماری ها در بدن میشود.

از این رو با فرو کردن سوزنها در بدن و باز کردن مسیرهای انرژی در مریدین ها به درمان بیماری پرداختند.

 

طب سوزنی یکی از زیر مجموعه های درمانی برای طب سنتی چینی می باشد. این روش بسیار متداول (به خصوص در کشور چین) یکی از روش هایی است که قادر به درمان بسیاری ار بیماری ها است و هچنین از این روش می توان برای کارهای زیبایی و تناسب اندام هم استفاده کرد.

 

یکی از کاربردهای طب سوزنی افزایش انرژی بدن با استفاده از زدن سوزن می باشد که این دوره درمان ۱۵ جلسه می باشد که در هر جلسه سوزن ها به مدت ۳۰ دقیقه بر روی بدن شما می ماند سپس سوزن ها را خارج می کنند.

 

انجام طب سوزنی کاملا بدون درد و عوارض است و شما کوچکترین درد و یا مشکلی در حین سوزن زدن نخواهید حس کرد.

 

طب سوزنی در هفته ۲ بار بر روی شما انجام خواهد شد که فاصله زمانی این دو روز، حداقل یک روز باید باشد.

 

عوارض طب سوزنی:

 

برای طب سوزنی تا به امروز هیچ گونه عوارضی ثبت نشده است. در واقع یکی از دلایل محبوب بودن این روش این است که این روش درمانی کاملا بدون عوارض است و تنها مسئله ای که وجود دارد این است که در ۲۰ درصد موارد ممکن است جای برخی از سوزن های وارد شده مقداری کبودی بدهد که کاملا طبیعی و بدون نگرانی است که تا کمتر از ۱ هفته این کبودی ها کاملا برطرف خواهد شد.

 

جهت گرفتن نوبت شماره از مرکز سلامت هما لطفا با شماره ۰۲۱۲۲۶۴۹۷۳۰ تماس بگیرید تا در بهترین کلینیک تهران طب سوزنی خودتون رو شروع کنید. سلامت هما جاییه که با رعایت بهداشت و تمامی اصول پزشکی بهترینا برای شما رقم می خوره.