طب سوزنی برای چاقی صورت شما

 • خانه
 • -
 • پوست ، مو ، زیبایی
 • -
 • طب سوزنی برای چاقی صورت شما
 طب سوزنی برای چاقی صورت شما

طب سوزنی از شاخه‌های طب سنتی در چین باستان می‌باشد که همواره کاربرد دارد. طب سوزنی اکنون در جای جای جهان به کار گرفته می‌شود و درمان انواع بیماری‌ها به وسیله آن اثبات شده است.

طب سوزنی روشی کم خطر و بدون استفاده از مواد شیمایی می‌باشد و به همین دلیل بسیاری از افراد این روش را برای درمان مشکلاتشان ترجیح می‌دهند. مسئله زیبایی در دنیای امروز ما بیش از پیش مهم واقع شده است و تعداد زیادی از انسان‌ها برای به دست آوردن آن هزینه می‌کنند. داشتن صورت لاغر و استخوانی برای برخی از خانم‌ها و آقایان خوشایند نیست. به همین دلیل به دنبال روش‌هایی هستند تا این مشکل را رفع کنند. ما نیز در این مقاله قصد داریم تا از روش‌های طب سوزنی برای چاقی صورت برای شما بنویسیم.

تاریخچه طب سوزنی

استفاده از روش طب سوزنی به زمان باستان چین و دوران نوسنگی باز می‌گردد. در آن زمان به جای استفاده از سوزن از نوعی سنگ به نام بیان شی استفاده می‌کردند. این سنگ‌ها سر تیزی داشتند و در پوست کاشته می‌شدند. به این ترتیب می‌توانستند انواع بیماری‌ها را درمان کنند.

طب سوزنی صورت

روش ‌های چاق شدن صورت

روش‌های زیادی برای پر کردن و چاق شدن صورت وجود دارد. قرص‌های شیمیایی، تزریق ژل و چربی، عمل‌های جراحی، دارو‌های گیاهی، ورزش صورت و… نمونه‌هایی از این روش‌ها می‌باشند. یکی از روش‌های رایج غیر جراحی برای چاق کردن صورت تزریق ژل و چربی می‌باشد. افرادی که داوطلب تزریق چربی هستند باید از لحاظ جسمی دارای سلامت کامل باشند. تزریق چربی به این صورت است که قسمتی از پوست بدن افرادی که دارای چربی اندوخته است برداشته می‌شود و سپس به زیر پوست صورت تزریق می‌شود.

روش تزریق ژل نیز به همین صورت انجام می‌شود. ژل توسط افراد متخصص به زیر پوست تزریق می‌شود و باعث جوان‌سازی و پر شدن صورت خواهد شد.

از روش‌های دیگر برای چاق کردن صورت جراحی پروتز می‌باشد که یک روش دائمی است. در این روش پس از جراحی پوست، پروتز را در زیر پوست قرار می‌دهند و سپس بخیه می‌کنند، اما یکی از بی‌خطرترین روش‌ها، استفاده از طب سوزنی برای چاقی صورت می‌باشد. طب سوزنی روشی بی‌خطر و بی‌درد می‌باشد و عوارض کمتری نسبت به روش‌های گفته شده دارد. با استفاده از طب سوزنی می‌توانید در مدت زمان کوتاهی، صورت چاق و پر شده داشته باشید.

مطالب دیگر  نخ های جوانسازی Tightening Theread

طب سوزنی چگونه بر چاقی صورت اثر دارد؟

افراد زیادی وجود دارند که از لاغری پوست صورت رنج می‌برند و علت آن به عواملی مانند افزایش سن، فعالیت زیاد و قرار‌گیری در معرض نور خورشید و وراثت بستگی دارد. این عوامل سبب شل شدن، ایجاد چین و چروک صورت و از بین رفتن بافت چربی زیر پوست خواهند شد و در نهایت به تغییر عضلات صورت و لاغری آن ختم می‌شوند.

طب سوزنی معتقد است که افراد زمانی دچار بیماری و اختلال می‌شوند که منافذ انرژی آن‌ها که در سطح پوست قرار گرفته است بسته شود و زمانی که منافذ توسط سوزن باز شود تعادل انرژی در بدن به وجود آمده و سلامتی به فرد باز می‌گردد.

متخصصان طب سوزنی پس بررسی کامل، منافذ و یا کانال‌های مسدود شده پوست را پیدا می‌کند و با استفاده از سوزن‌های مخصوص، سبب بازگشایی کانال‌ها و عملکرد مجدد آن‌ها می‌شود. به این ترتیب خون‌رسانی در پوست صورت به شکل صحیح و یک نواخت انجام می‌گیرد و مواد مغذی به تک تک سلول‌های پوست می‌رسند. روش طب سوزنی برای چاقی صورت سبب می‌شود تا علاوه بر غذارسانی، آب‌رسانی نیز به تمام بخش‌های پوست انجام شود و کلاژن‌سازی صورت گیرد. کلاژن سبب فرم دادن به پوست می‌شود و به این ترتیب عضلات صورت تقویت می‌شوند.

در این روش افراد متخصص در این زمینه سوزن‌هایی با اندازه کوچک‌تر و ضخامت کمتر را در لایه بیرونی زیر پوست فرو می‌کنند تا مسیر کانال‌ها را باز کنند. طب سوزنی یک روش بدون درد است اما پس از فرو رفتن سوزن فرد ممکن است سوزش کمی را احساس کند که طبیعی می‌باشد. علاوه بر بی‌ضرر بودن و عدم استفاده از مواد شیمیایی در این روش، ماندگاری بالاتری هم نسبت به سایر روش‌های چاق کردن صورت دارد.

طب سوزنی

افزایش حجم گونه با طب سوزنی

روش طب سوزنی برای چاقی صورت به تدریج سبب افزایش حجم گونه‌ها و بازگشت زیبایی به آن‌ها خواهد شد. طب سوزنی روش جایگزین خوبی برای کاشت گونه می‌باشد. در این روش سوزن‌هایی بسیار ظریف در نقاط خاصی از گونه کاشته می‌شوند و پس از طی جلسات منظم و گذشت زمان، کلاژن‌سازی در گونه انجام می‌شود و در نهایت بدون خون‌ریزی و جراحی، صاحب گونه‌های زیبا خواهید شد.

مطالب دیگر  طب سوزنی برای افزایش رشد مو

فواید طب سوزنی بر زیبایی صورت

طب سوزنی فواید بسیاری بر جوان‌سازی و تأمین رطوبت پوست دارد. در ادامه به برخی فواید این روش باستانی اشاره خواهیم کرد:

 1. طب سوزنی سبب کاهش چروک‌های پوستی و خطوط ریز و درشت صورت خواهد شد.
 2. هم سطح شدن خطوط عمیق صورت مانند خط خنده، خط پیشانی و اطراف لب
 3. کوچک‌تر به نظر رسیدن فک و از بین رفتن غبغب به مرور زمان
 4. مشخص کردن خط آواره برای افراد دارای پوست آویزان و شل
 5. از بین اثرات زخم ناشی از آکنه، جوش و …
 6. بسته شدن منفذ‌های پوستی و به وجود آمدن پوست شاداب و با طراوت
 7. چاقی صورت و برجسته شدن گونه‌ها
 8. از بین برنده سرخی پوست

چگونه ۱۵ سال جوان تر شویم ؟

دوره درمان و هزینه طب سوزنی برای چاقی صورت

دوره درمان طب سوزنی برای چاقی صورت معمولاً بین ۱۰ تا ۱۵ جلسه به طول می‌انجامد. اما تعداد جلسات بستگی به تشخیص پزشکی به آن مراجعه کرده‌اید دارد. البته لازم است تا به صورت ماهانه و یا سالانه جهت تثبیت مراحل درمان، به متخصص مراجعه کنید تا راهکار‌های ماندگاری طولانی‌تر را به شما ارائه دهد.

طب سنتی روشی متفاوت با سایر روش‌های درمانی می‌باشد. در این روش لازم است تا پزشک به صورت بالینی بیمار را ویزیت کند و سوزن‌ها را در مناطق مختلف پوست قرار دهد. همچنین باید در مدت زمان مشخص شده جای سوزن‌ها عوض شود تا عصب‌ها تحریک نشوند. تمام این مراحل منجر به طولانی شدن جلسه و در نتیجه بیشتر شدن هزینه انجام طب سوزنی خواهد شد.

هزینه طب سوزنی به عوامل زیر بستگی دارد:

 • مدت زمان جلسه درمانی
 • تعداد سوزن‌های به کار گرفته شده برای بیمار
 • قیمت سوزن‌های استفاده شده
 • روش درمان
 • نوع بیماری
 • امبدینگ صورت
مطالب دیگر  فواید طب سوزنی برای کبد

امبدینگ و زیبایی صورت

روش امبدینگ از روش‌های الهام گرفته شده از طب سوزنی برای چاقی صورت می‌باشد. همان طور که گفته شد طب سوزنی از روش‌های باستانی چین می‌باشد. بر اساس این طب همه موجودات زنده سرشاری از انرژی به نام (چی) هستند. انرژی چی از راه‌های مختلفی در بدن جریان پیدا می‌کند و سبب تعادل سلامتی در بدن می‌شود. افراد زمانی که در سلامتی کامل هستند به این معناست که مانعی برای جریان یافتن انرژی چی در بدن وجود ندارد و بروز بیماری نیز به منزله مسدود شدن برخی منافذ برای به جریان یافتن چی می‌باشد. سوزن‌هایی که در طب سوزنی به کار برده می‌شوند با تأثیر بر روی مغز و تحریک آن باعث باز شدن این منافذ و جریان یافتن مجدد انرژی در بدن خواهند شد.

امبدینگ روشی شبیه به طب سوزنی می‌باشد که در آن نخ‌های بخیه که قابلیت جذب دارند در پوست کاشته می‌شوند. این نخ‌ها معمولاً از جنس کرکول، PDO یا مونوسیتینگ و یا… هستند. هنگامی که نخ‌ها در نقاط مخصوص طب سوزنی کاشته و جذب می‌شوند آن بخش‌ها را تحریک کرده و اثری مانند طب سوزنی خواهند گذاشت.

زیبایی صورت

با طب سوزنی صورتتان را پر کنید

ما در این مقاله سعی کردیم تا نکاتی را در مورد طب سوزنی برای چاقی صورت بیان کنیم. همان طور که گفته شد این روش باستانی و کهن بدون خون‌ریزی و درد، عملکرد خوب و ماندگاری را از خود به جای می‌گذارد. اگر صورت لاغر و استخوانی دارید طب سوزنی می‌تواند انتخاب مناسبی برای تقویت عضلات و چاقی صورتتان باشد. این روش بسیار ایمن‌تر و کم هزینه تر از جراحی و تزریق ژل و چربی می‌باشد. بر خلاف روش‌های دیگر دوره نقاهت ندارد و در مدت زمان کوتاهی نیز اثر می‌کند. برای انجام طب سوزنی لازم است تا به مراکز معتبر و دارای مجوز مراجعه کنید تا احتمال بروز مشکل پس از انجام مراحل درمان کاهش یابد. هزینه انجام طب سوزنی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در مقاله به آن اشاره شده است، اما خوشبختانه این روش درمانی در لیست بیمه برخی مراکز ارائه‌ دهنده خدمات قرار گرفته است.

10 دیدگاه ‌ها

 • من پارسال تو کلینیکتون طب سوزنی انجام دادم و واقعا بعد از ۱۵ جلسه نتیجش رو دیدم
  خودمم باورم نمیشد ولی خ خوب بود
  از همه مهتر که بعد از یکسال هنوز نتیجش رو صورتم هست و من خیلی خوشحالم.

  • خوشحالیم بابت انتخاب ما

 • آیا طب سوزنی درد داره؟

  • سلام عزیزم بستگی به استانه درد شما داره که در کل خیر دردی نداره

 • سلام
  میخواستم بپرسم طب سوزنی برای لاغری صورتم هم خوبه؟ یا فقط برای پر شدن کاربرد داره؟ هزینش رو هم بفرمایید لطفا؟

  • سلام بله عزیزم برای لاغر صورت هم با متدهای خاص تاثیر داره بابت هزینه تماس بگیرید

 • سلام من تزریق چربی انجام دادم میخواستم بدونم الان ک یکسال گذشته و صورتم چربیاش کمتر شده بدونم طب سوزنی باعث دوام چربی های صورتم میشه یا برعکس چربیارو کم میکنه

 • سلام .من یکسالو نیمه تزریق چربی انجام دادم و چربیصورتم داره کم میشه،میخواستم بدونم طب سوزنی باعث ماندگاری چربیمیشه ک دیگه ازین لاغر تر نشه یا نه چربی رو اب میکنه؟

 • سلام من یکسالو نیمه که تزریق چربی انجام دادم و چربی صورتم داره کم میشه .میخواستم بدونم طب سوزنی باعث ماندگاری چربی میشه کدازین لاغر نشه؟یا باعث اب شدن چربی میشه و فقط عضله میاره

  • سلام عزیزم طب سوزنی به پر کردن صورت کمک میکنه ماندگاری چربی مرتبط با طب سوزنی نیست

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *