طب سوزنی برای زیبایی بینی

  • خانه
  • -
  • پوست ، مو ، زیبایی
  • -
  • طب سوزنی برای زیبایی بینی
 طب سوزنی برای زیبایی بینی

شاید شما هم جزو افرادی باشید که از شکل بینی خود راضی نبوده و حاضر نیستید ریسک عمل جراحی را نیز بپذیرید. همینطور بالا رفتن سن هم از عوامل تغییر چهره و بینی است. کوچک کردن بینی به آسانی امکان پذیر است اما نه صرفا با عمل جراحی و عوارض جانبی آن! اکنون مسئله این است که زیبایی بینی با طب سوزنی چقدر می‌تواند موثر و كارامد باشد؟

 اثر بینی بر زیبایی

بینی در وسط صورت قرار دارد و مسلما نقش به سزایی در توازن چهره ایفا می‌کند. همچنین ساختار صورت را از نیم‌رخ شکل می‌دهد. بنابراین زیبایی بینی یکی از عوامل زیبایی صورت محسوب شده و نتیجتا به افزایش اعتماد به نفس کمک می‌کند.

لیفت بینی

روش‌های کوچک کردن بینی

آرایش و گریم:

یکی از روش‌هایی که می‌توان به صورت موقت، ظاهر بینی را تغییر داد آرایش و گریم درست است. همانطور که می‌دانید این روش موقت بوده و نیازمند مهارت بالایی است. در واقع این روش بینی را کوچک نمی‌کند بلکه فقط بینی را کوچک نشان می‌دهد.

رسپینگ:

روش دومی که در موردش صحبت می‌کنیم عمل جراحی نیست اما دست کمی از آن ندارد. روش سوهان کشیدن یا رسپینگ که با یک سوهان فلزی دندانه دار انجام می‌شود. در این راه کوچک کردن بینی قابلیت تغییر محدود بوده و غیرقابل بازگشت است.

عمل جراحی:

روش بعدی عمل‌های جراحی زیبایی بینی است. عمل‌های زیبایی به منظور زیبا شدن بینی‌های بزرگ، اصلاح فرم بینی و اصلاح مشکلات تنفسی انجام می‌شود. این روش یکی از راه‌های پر دردسر بوده که احتمال جواب گرفتن در آن زیاد است. البته عوارض خاص خود را نیز به دنبال دارد.

مطالب دیگر  روش های اجرایی و تکنیک های طب سوزنی

لیفت بینی با نخ:

یکی از روش‌های طبیعی موجود، لیفت بینی با استفاده از نخ است. روشی طبیعی بدون نیاز به بیهوشی که با استفاده از نخ‌های جاذب جراحی اعمال می‌شود. در ادامه به صورت گسترده‌تر درمورد این روش صحبت می‌کنیم.

لیفت بینی با طب سوزنی:

دومین روش طبیعی زیبایی بینی با طب سوزنی است. روشی سنتی که کمترین عوارض ممکن را دربر داشته که محبوبیت ویژه‌ای نیز بین عموم مردم دارد. در ادامه به مباحث مفصل‌تری از این موضوع می‌پردازیم.

طب سوزنی

زیبایی بینی با نخ

در این روش برای لیفت بینی از نخ استفاده می‌شود که روشی طبیعی برای فرم دادن به بینی و زیبایی بینی بدون نیاز به بیهوشی است. در این کار نخ‌های امبدینگ بافت بینی را به استخوان متصل کرده و همین امر باعث لیفت بینی به سمت بالا می‌شود.

نخ‌هایی که برای کاشت در لیفت بینی مورد استفاده قرار می‌گیرند، نخ‌های جراحی قابل جذب هستند. برای شروع ابتدا در سطح بینی از بی‌حسی موضعی استفاده می‌شود. در مرحله بعد نخ‌ها توسط سوزن های نازک در دیواره بینی به صورت افقی و در پل بینی به صورت عمودی قرار می‌گیرد. سپس التهابات به وجود آمده باعث کلاژن سازی و تحریک در پوست می‌شود.

کلاژن سازی توسط کاشت نخ باعث لیفت و سفت شدن پوست بینی شده و در واقع روشی با بازدهی بالا است.

نخ‌های جاذب طی بازه زمانی ۶ تا ۸ ماه جذب بدن شده و اثر خود را از ۸ تا ۱۲ ماه می‌ماند. در صورت ترمیم به موقع و مستمر آثار پس از مدتی دائمی خواهند شد.

مطالب دیگر  مقایسه طب سوزنی با سایر روش های درمانی

در این متد برخلاف فیلر‌ها، حرکت نخ‌ها به طرفین بینی را نداریم که همین حرکت در فیلرها باعث پهن‌تر شدن بینی می‌شود. اینجا حتی اگر فشار هم وارد کنید نخ‌ها حرکت نمیکنند و در نواحی دیگر پخش نمی‌شوند.

کوچک کردن بینی

زیبایی بینی با طب سوزنی

اگر به دنبال روشی هستید که بدون جراحی‌های دردناک به زیبایی طبیعی و ماندگار برسید و دنبال راهی برای کوچک کردن بینی بدون عوارض و درد هستید پیشنهاد ما برای شما استفاده از طب سوزنی است. تمام نازیبایی‌های موجود روی پوست را می‌توان با این روش برطرف کرد. علاوه بر این زیبایی به دست آمده کاملا طبیعی به نظر می‌رسد. همینطور این راه یکی از به‌صرفه‌ترین راه‌های موجود برای زیبایی صورت به حساب می‌آید.

چرا طب سوزنی برای زیبایی بینی را انتخاب کنیم؟

از این روش برای برطرف کردن قوس یا فرورفتگی بینی، افتادگی سر بینی، پره‌های پهن بینی، زیبایی بینی و … استفاده می‌شود.

علاوه بر اینکه این راه زیبایی مدت زمان کوتاهی طول میکشد، عوارض و دوره‌ی نقاهت ندارد به صورتی که بعد از عمل به راحتی می‌توانید به روزمرگی بپردازید. همچنین برعکس جراحی‌های پلاستیک برای زیبایی، این روش حالت طبیعی چهره و زیبایی طبیعی را حفظ کرده و بسیار ماندگار است.

در زیبایی بینی با طب سوزنی چون بستری شدن و نگهداری طولانی مدت نیازی نیست و همینطور هزینه‌های جراحی و مواد بیهوشی را نداریم بسیار مقرون به صرفه‌تر از سایر روش‌های فرم دهی بینی محسوب می‌شود.

میزان رضایتمندی از این دو راه برای کوچک کردن بینی بیشتر از سایر انواع عمل‌های فرم‌دهی بینی بوده و رضایت در این روش به قدری است که شخصی که از نتیجه جراحی عمل بینی خود رضایت کافی نداشته از این روش نیز استفاده می‌کند. نتیجه زیبایی بینی با طب سوزنی بی‌نظیر است.

مطالب دیگر  طب سوزنی چه فایده دارد؟
مشکل چیست؟

گاهی اوقات وقتی خودتان را در آیینه می‌بینید متوجه می‌شوید که فرم بینی خود را دوست ندارید اما در واقع نمی‌دانید مشکل اصلی آن چیست؛ فقط دوست دارید کوچک کردن بینی را تجربه کنید. قبل از استفاده از هر روشی برای زیبایی بینی خود از مشاوران و متخصصان آن روش راهنمایی بگیرید. ما در کلینیک سلامت هما با کادر مجرب برای خدمتگزاری به شما برای زیبایی بینی با طب سوزنی آماده‌ایم. ما مشتاقیم حس رضایت و زیبایی را در کنار ما تجربه کنید.

زیبایی بینی را با طب سوزنی تجربه کنید!

در این مقاله به طور جامع به بحث کوچک کردن بینی و زیبایی بینی با طب سوزنی پرداختیم. دیگر نگران هزینه‌های گزاف عمل جراحی و عوارض بعد از آن نباشید. کلینیک هما به غیر از خدمت گذاری درست، برجا گذاشتن تجربه‌ای ماندگا در ذهن‌هاست.

هرگز رسالت خود را زیر پا نمی‌گذاریم و نسخه زیباتری از خودتان را خواهیم ساخت. زیبایی شما در دستان ماست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *