چاق شدن پایین تنه با طب سنتی

 • خانه
 • -
 • طب سوزنی
 • -
 • چاق شدن پایین تنه با طب سنتی
 چاق شدن پایین تنه با طب سنتی

چاق شدن پایین تنه با طب سنتی: در دنیای امروز افرادی هستند که  به دنبال لاغری و کاهش وزن خود می باشند و بسیاری نیز وجود دارند که میخواهند فرم بدنی خود تغییر دهند. به طور مثال افرادی که دارای پایین تنه کوچکی هستند و یا اندازه بالا تنه و پایین تنه آن ها برابر است، خواستار چاق شد و فرمدهی پایین تنه می باشند.

با توجه به خواسته و تقاضای مردم برای دستیابی به این هدف روش های مختلف روی کار آمده است. مثل انجام عمل جراحی، تزریق چربی و …. اما جالب است بدانید یکی از روش های موثر و کارآمد در این زمینه استفاده از روش های مختلف طب سنتی است. در ادامه این مقاله به بررسی چاق شدن پایین تنه با طب سنتی میپردازیم.

چاق شدن پایین تنه با طب سنتی

شاید برای بسیاری از شما عجیب به نظر برسد که عده ای به دنبال چاق شدن پایین تنه خود هستند. اما این امر در دنیای ما بسیار رواج یافته است و طرفداران بسیاری دارد. چرا که خانم ها معتقدند داشتن پایین تنه چاق، برای آن ها یک جذابیت می باشد. به همین دلیل است که به دنبال داشتن باسن و ران های چاق هستند.

توصیه میکنیم اگر به دنبال دستیابی به این هدف هستید، توجه داشته باشید که این افزایش حجم و چاقی باید با عضله سازی و حجیم سازی باشد و نه با تجمع چربی در این نواحی. به این منظور استفاده از طب سنتی را توصیه میکنیم. در ادامه روش های چاق شدن پایین تنه با طب سنتی را در اختیارتان قرار میدهیم.

طب سوزنی

روش های چاق شدن پایین تنه با طب سنتی

استفاده از طب سنتی در کنار داشتن تغذیه مناسب به شما کمک میکند پایین تنه خود را به راحتی چاق کنید. در ادامه تعدادی از روش های طب سنتی که منجر به افزایش حجم پایین تنه میشود را در اختیارتان قرار میدهیم

دریافت کالری بیشتر

 • افرادی که دارای کاهش وزن هستند و بسیار لاغر می باشند طبیعتا میتوانند با خوردن غذای بیشتر و جذب کالری در کنار افزایش وزن، حجم پایین تنه خود را افزایش دهند. این افراد میتوانند وعده های غذایی خود را افزایش دهند و یا در یک وعده سعی کنند کالری زیادی مصرف نمایند.
مطالب دیگر  عوارض درمان با طب سوزنی

استفاده از غذاهای سالم و مقوی

 • در طب سنتی اعتقاد بر این است که مصرف غذاهای سالم و مقوی در چاق شدن پایین تنه تاثیر گذار است. همانطور که میدانید به طور کل خوردن غذا در چاقی کل بدن تاثیر میگذارد. اما برای چاق شدن پایین تنه باید از مواد غذایی خاصی استفاده شود که مغذی و سالم نیز باشد.
 • مانند انواع میوه و سبزیجات، لبنیات، پروتئین و .. علاوه بر این عدم مصرف مواد ناسالم مانند مواد قندی و نوشابه ها نیز اهمیت دارد. توجه کنید مصرف مواد غذایی ناسالم علاوه بر خطری که در سلامتی شما دارد هیچ تاثیری درعضله سازی و افزایش حجم پایین تنه نخواهند داشت.

نوشیدنی های سالم و مغذی بنوشید.

 • نوشیدن مقدار معینی آب در سلامت کلی بدن تاثیرگذار است. اما در طب سنتی توصیه میشود علاه بر مصرف آب در طول روز از نوشیدنی های سالم دیگر نیز استفاده کنید. برای چاق شدن پایین تنه بهتر است از انواع نوشیدنی های طبیعی، اسموتی، شیک و … استفاده کنید. فراموش نکنید از مصرف قهوه، نوشابه و … خودداری نمایید، چرا که مضر بوده و منجر به چاقی کلی بدن میشود.

در بین مصرف غذا از نوشیدن آب خودداری نمایید.

 • در حین خوردن غذا، لازم است از نوشیدن آب خودداری شود. علت این امر پر شدن حجم معده می باشد که منجر به از بین رفتن اشتها میگردد. بنابراین اگر قصد چاق شدن پایین تنه با طب سنتی را دارید فراموش نکنید که در حین خوردن غذا آب مصرف نکنید. با رعایت این اصل میتوانید اندام مد نظر خود را چاق نمایید و علاوه بر آن از در سلامت کبد و جلوگیری از چرب شدن آن نیز اثرگذار است.

برای چاق شدن پایین تنه، از مواد پروتئینی بیشتری استفاده کنید.

 • همانطور که میدانید مصرف پروتئین در بیشتر شدن حجم ماهیچه و عضله سازی تاثیرگذار است. فراموش نکنید برای اینکه مصرف پروتئین منجر به چاقی کلی شما نشود در کنار آن از کربوهیدارت نیز استفاده کنید. از جمله مواد غذایی پروتئین دار که در چاق شدن پایین تنه تاثیرگذار است میتوان به تخم مرغ، گوشت، مرغ و برخی حبوبات اشاره کرد.
مطالب دیگر  فواید طب سوزنی

از کربوهیدارت استفاده کنید.

 • برای چاق شدن پایین تنه با طب سنتی توصیه میشود از مواد غذایی ک دارای کربوهیدرات هستند، استفاده کنید. از جمله مصرف غلات کامل و سبوس دار مانند جو دوسر، ذرت، برنج و …

چاق شدن پایین تنه با طب سنتی

انواع داروهای گیاهی مورد استفاده در طب سنتی به منظور چاق شدن پایین تنه

برای چاق شن پایین تنه با طب سنتی میتوان از انواع داروهای گیاهی استفاده کرد که هیچگونه عوارضی ندارد و علاوه بر آن در سلامت کلی بدن نیز تاثیرگذار است. از جمله داروهای گیاهی که در این روش مورد استفاده قرار میگیرد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

دانه های شنبلیله

 • دانه های شنبلیله در درمان دیابت و لاغری اثرگذار است اما علاوه بر این موارد میتوان آن را دارویی موثر در چاق شدن پایین تنه با طب سنتی دانست. توجه کنید برا دستیابی به اهداف مختلف این دانه ها باید با روش های متفاوتی استفاده شوند. برای چاق شدن پایین تنه بهتر است این دانه ها به شکل چای در وعده های صبح و شب مصرف شود.

گیلاس زمستانی

 • یکی از محبوب ترین داروهای طب سنتی برای چاق شدن پایین تنه، گیلاس زمستانی می باشد. علاوه بر کمک به افزایش حجم پایین تنه مصرف این دارو در کنترل استرس و اضطراب، جبران کمبود انرژی و … تاثیر میگذارد. بنابراین گیلاس زمستانی یک مکمل مناسب است که به افزایش وزن کمک میکند.

بابونه

 • مصرف گیاه بابونه کمک میکند در مدت زمان کم به اندام ایده آل خود دست یابید. به این معنی که در افزایش حجم تاثیرگذار است. در طب سنتی بابونه یکی از بهترین داروها برای چاق شدن پایین تنه شناخته میشود.
مطالب دیگر  چگونه کلینیک تخصصی طب سوزنی پیدا کنیم؟

ریشه قاصدک

 • ریشه قاصدک یکی از گیاهان دارویی است که سرشار از مواد مغذی و سالم می باشد. به همین دلیل این داروی گیاهی تاثیر چشم گیری در چاق شدن پایین تنه خواهد داشت. مصرف این گیاه منجر به افزایش میل غذایی افراد شده و به این ترتیب در چاقی اثرگذار است.

مارچوبه

 • مارچوبه از داروهای گیاهی بسیار موثر در چاق شدن پایین است. بهتر است ابتدا یک لیوان شیر را بجوشانید و بعد از آن مارچوبه را به آن اضافه کنید. با مصرف دوبار در هفته از این گیاه میتوانید شاهد تاثیرات شگفت انگیز آن در چاق شدن پایین تنه خود باشید.

استفاده از طب سوزنی برای چاق شدن پایین تنه

همانطور که میدانید یکی از روش های درمانی مورد استفاده در طب سنتی، طب سوزنی می باشد. که در درمان بسیاری از بیماری ها موثر است. یکی از کاربردهای طب سوزنی چاق شدن و افزایش حجم پایین تنه می باشد که توسط متخصصان به اثبات رسیده است. این موضوع که طب سوزنی میتواند منجر به بهبود و تقویت عضلات گردد توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است.

با ورود سوزن به نقاط طب سوزنی جریان انرژی در بدن به تعادل میرسد و میزان گردش خونه بهبود می یابد. در نتیجه مواد مغذی و هورمون های خاصی در آن ناحیه تولید میگردد که در افزایش حجم پایین تنه اثر گذار بوده و علاوه بر آن سلامت کلی بدن را نیز تامین میکند.

سوالات متداول

بهترین روش طب سنتی برای چاق شدن پایین تنه کدام است؟

تمامی روش های طب سنتی به منظور افزایش پایین تنه مفید است با تحقیق میتوانید روش مورد نظر خود را پیدا کنید.

هزینه طب سنتی به منظور چاق شدن پایین تنه چه مقدار می باشد؟

هزینه استفاده از روش های طب سنتی به نسبت سایر روش های موجود به صرفه تر می باشد.

آیا چاق شدن پایین تنه با طب سنتی عوارضی دارد؟

خیر- استفاده از روش های طب سنتی هیچگونه عوارضی ندارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.