قیمت طب سوزنی صورت

 • خانه
 • -
 • اطلاعیه ها
 • -
 • قیمت طب سوزنی صورت
 قیمت طب سوزنی صورت

طب سوزنی

یکی از سوالات بسیار متداول و رایج بیماران طب سوزنی و سایر روش های درمان، معمولا درباره هزینه ها و قیمت جلسات طب سوزنی می باشد. مخصوصا در این دوران با توجه به مشکلات اقتصادی به وجود آمده با توجه به نگرانی افراد از اینکه قادر به تحمل هزینه های طب سوزنی هستند یا نه در ابتدا این سوال را می پرسند.

هزینه درمان با طب سوزنی تا حدی از ویزیت پزشکان عمومی بیشتر است که در ادامه بیشتر درباره دلیل این موضوع بحث خواهیم کرد. که البته در سایر کشورها طب سوزنی تحت پوشش بیمه است ولی در ایران به دلایل مختلف این چنین نیست. البته به تازگی برخی از شرکت های بیمه تلاش کرده اند که درمان های طب سوزنی را زیر پوشش بیمه ای خود ببرند که این کار کمک شایانی به علم طب سوزنی و همچنین درمان به این روش می کند.

طی تحقیقات و بررسی های به عمل آمده هم پس از مسئله موثر بودن یکی روش علمی و میزان نتیجه دهی آن، اولین اصل و پرسش مراجعه کنندگان قیمت و هزینه های پرداختی مربوط به آن روش است.

 

هزینه طب سوزنی یکی از مهمترین مسائلی هست که قبل از مراجعه به کلینیک های طب سوزنی و یا حتی در هنگام مراجعه به مطب با آن روبرو می شوید. این مسئله موردی است که هم ذهن بیمار و هم پزشک را درگیر خود می کند.

قیمت طب سوزنی صورت و یا خدمات دیگر طب سوزنی بسته به عوامل مختلف و متعددی است که در زیر برخی از آنها را مورد بررسی قرار  می دهیم.

طب سوزنی هم مانند دیگر روش های درمانی- زیبایی هزینه های مخصوص و خاص به خود را دارد که با توجه به عوامل تاثیرگذار بر آن تا حدودی کم و زیاد شده است.

 

هزینه طب سوزنی

هزینه های طب سوزنی:

روش درمانی طب سوزنی با سایر روش های درمانی کمی متفاوت است، تا آنجا که حتی برای این روش درمان، حق بیمه هم تعریف نشده است. بنابراین با بالا رفتن نرخ تورم و نرخ دلار و ارز که رابطه مستقیمی با هزینه های درمان طب سوزنی دارد هزینه درمان هم بالا می رود، زیرا تهیه لوازم طب سوزنی تحت پوشش بیمه نیستند . پزشکان  و کلینیک داران موظف هستند تا همه چیز را به صورت آزاد تهیه کنند.

مطالب دیگر  نقشه نقاط طب سوزنی

اکثر سوزن های مخصوص طب سوزنی وارداتی هستند و در واقع از کشورهای خارجی تامین می گردند. از این رو بلافاصله با بالا رفتن قیمت دلار، هزینه سوزن ها هم بالا می رود و پزشکان هم علی رقم میل خود مجبور به گران کردن هزینه های درمانی خود دارند.

 

مقدار هزینه حدودی درمان با طب سوزنی چقدر است؟

حتما مستحضر هستید که طب سوزنی بنابر سیاست های کاری هر پزشک، دارای پکیج ها و تعداد جلسات مختلف می باشد. معمولا هر بیمار برای هر یک از کارهای درمانی حداقل ۱۵ جلسه درمانی (۲ روز در هفته) نیاز دارد. در اکثر موارد با ۱۵ جلسه به نتایج دلخواه خودشون در زمینه مورد نظر می رسند و در مواردی هم با توجه به جواب دهی بدن نیاز به تعداد جلسات بیشتری برای نتیجه گیری دارند.

البته در اکثر موارد بعد از چند جلسه درمان تغیرات را به خوبی احساس می کنند و روند بهبودی کاملا قابل مشاهده است. در عین حال مواردی هم بوده که تا زمان به اتمام رسیدن تعداد جلسات و کامل شدن دوره نتیجه مشاهده نشده و بلافاصله در انتهای پکیج نتایج دیده شده. از این رو همواره از بیماران و مراجعه کنندگان خواهشمندیم تا صبور باشند و با حوصله و پیگیری جلسات خودشون رو ادامه دهند.

 

در این روزها هزینه های طب سوزنی برای هر جلسه بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان متغیر است. البته هزینه های بالاتر و پایین تر از این مبلغ هم دریافت می شود که با توجه به عوامل مختلف در نظر گرفته میشود.

قسمت جلسات طب سوزنی

 

عوامل موثر بر میزان قیمت دریافتی بابت جلسات طب سوزنی؟

 • زمان هر جلسه
 • تعداد سوزن های استفاده شده
 • قیمت سوزن های مصرفی
 • روش های درمانی کمکی انجام شده
 • روش درمانی مورد استفاده
 • نوع بیماری و یا مشکل پوستی
 • میزان تخصص پزشک مربوطه
 • هزینه های جانبی
 • منطقه ای که مطب در آن واقع شده است
 • و عوامل تاثیرگذار دیگر..
مطالب دیگر  زمان تاثیرگذاری طب سوزنی چقدر است؟

 

هزینه طب سوزنی برای جوانسازی پوست صورت؟

رسیدن به پوست جوان و شاداب و همچنین دارای درخشندگی بالا یکی از خواسته های هر فردی است که همواره برای رسیدن به این رویا تلاش می کند.

در واقع داشتن پوست خوب و جوان یکی از معیارهای مهم زیبایی در عین نچرال بودن است. که همواره مورد استقبال تمامی افراد قرار می گیرد.

قیمت طب سوزنی برای جوانسازی هم همانند آنچه در بالا ذکر شد به عوامل مختلف از جمله مهترین آنها میزان جلسات مورد نیاز و در صورت نیاز به استفاده از روش های درمانی مکمل بستگی دارد. جهت اطلاع از هزینه های درمانی جوانسازی صورت با طب سوزنی، لاغری، و حتی درمان با طب سوزنی با شماره کلینیک ۰۲۱۲۲۶۴۹۷۳۰ تماس بگیرید و نوبت مشاوره خودتون رو اوکی کنید تا به صورت حضوری نمونه کارهای ما رو ببینید و تمام سوالاتتون رو بپرسید و بعد از آن با اطمینان کامل اقدام به شروع جلسات خودتون بکنید.

 

درمان میگرن با طب سوزنی؟

بیماری میگرن هم یکی از بیماری هایی است که همواره بسیاری از افراد با آن سروکار دارند. حتی بروز سر دردهای شبیه میگرن هم به دلایل مختلف از جمله آلودگی هوا، مشکلات و فشارهای روحی، سختی کار و …. در بسیاری از افراد دیده می شود.

شما می توانید با مراجعه به مرکز طب سوزنی و تنها با ۱۵ جلسه درمان میگرن و انواع سر دردهای خود را درمان کنید. فقط کافیه که جلساتتون رو با یک پزشک خوب، با سابقه خوب و درمان های نتیجه داده شده شروع کنید.

درمان با طب سوزنی

 

مزایای طب سوزنی:

طب سوزنی روشی است کاملا طبیعی و بدون هیچ گونه عارضه جانبی. در این روش شما نیاز به استفاده از داروهای شیمیایی و حتی گیاهی ندارید و تنها با وارد کردن سوزن در بدن شما درمان به راحتی اتفاق میفقتد. استفاده از این روش قرون هاست که مورد استفاده مردمان کشورهای مختلف قرار می گیرد . شما می تونید بدون نگرانی و با خیال آسوده این روش را برای درمان خودتون انتخاب کنید.

مطالب دیگر  همه چیز درباره ی زیبایی و لیفت سینه با طب سوزنی

طب سوزنی میزان جوابدهی بسیار بالایی دارد و در صورت رعایت مسائل مربوط به لایف استایل، ماندگاری بالایی خواهد داشت. این روش کاملا طبیعی است و شما بدون کوچکترین نگرانی بابت عوارض می تونید اون رو انتخاب کنید. در این روش خونریزی اتفاق نمیفتد و هیچگونه دوران نقاهتی ندارد.

 

جمع بندی:

با توجه به مطالب گفته شده هزینه های طب سوزنی تحت تاثیر عوامل مختلفی است که باید بررسی شوند. مرکز سلامت هما با بیش از ۱۲ سال تجربه در این زمینه و با توجه به استفاده از برترین برندهای سوزن طب سوزنی، اماده ارائه مشاوره و خدمات به شما عزیزان است که شما می توانید با تماس تلفنی و مشاوره حضوری اطلاعات کافی درباره خدمات ما رو بدست بیارید و با خیال راحت سلامت هما رو انتخاب کنید.

 

هزینه درمان در کلینیک سلامت هما با توجه به میزان جوابدهی بسیار معقول و مناسب هست و شما می توانید جلساتتون رو شروع کنید.

 

ما در این مقاله پیرامون همه چیز، درباره هزینه های طب سوزنی صحبت کردیم امیدواریم که تونسته باشیم بهتون کمک کنیم تا بتونید شرایط و تفاوت قیمت های مختلف درمان با طب سوزنی رو درک کنید و با تصمیم گیری درست بهترین مرکز رو انتخاب کنید.

اگر هنوز هم در این زمینه سوالی دارید و یا ابهامی هست که براتون حل نشده می تونید از طریق بخش نظرات زیر این پست و یا تماس با شماره ۰۲۱۲۲۶۴۹۷۳۰ تماس بگیرید همکاران ما همه روزه در خدمت شما هستند تا به سوالاتتون پاسخ بدهند.

نویسنده: المیناز اردیبهشت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *