لاغری ساق پا با طب سوزنی

 • خانه
 • -
 • طب سوزنی
 • -
 • لاغری ساق پا با طب سوزنی
 لاغری ساق پا با طب سوزنی

لاغری ساق پا با طب سوزنی: کاهش وزن قسمت های مختلف بدن و به عبارتی لاغری موضعی یکی از مسائلی است که امروزه توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است و افراد به دنبال استفاده از روش های مختلف به این منظور می باشند. بهتر است بدانید استفاده از طب سوزنی برای لاغری و کاهش وزن مناسب افرادی است که قصد لاغری در مدت طولانی و به روش های طبیعی را دارند.

این روش درمان در لاغری های موضعی اثرگذار بوده و به همین دلیل توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است. استفاده از این روش نیاز به انجام ورزش های سنگین، رژیم های غذایی سخت و … را از بین میبرد و در نتیجه میتوانید به راحتی اندام مد نظر خود را لاغر نمایید. در ادامه این مقاله قصد داریم به بررسی لاغری ساق پا با طب سوزنی بپردازیم

طب سوزنی

چاقی موضعی یک بیماری است!!!

متخصصان طب سنتی معتقدند چاقی موضعی یکی بیماری می باشد در حالی که ممکن است از نظر بسیاری از افراد تنها عاملی در از بین رفتن زیبایی و ظاهرشان باشد. در حقیقت چاقی در قسمت های مختلف بدن نشان میدهد که سیستم گوارشی بدن و یا تولید هورمون ها در قسمت های مختلف تعادل ندارد و به درستی عمل نمیکند. بنابراین افرادی که درگیر این مشکل میشوند باید برای درمان آن اقدام کنند.

از این رو  با اقدام برای درمان این بیماری قسمت های مختلف بدن نیز به درستی عمل خواهند کرد و اختلالات مختلف در بدن او درمان میگردد. به طوری که افراد بسیاری بعد از استفاده از طب سوزنی در درمان چاقی موضعی معتقدند سایر دردهای آن ها از جمله دردهای قاعدگی، ریزش مو، کمر درد، بیماری های گوارشی و … نیز در بدنشان درمان شده و از بین رفته است.

اما علت این امر چیست؟ این امر به این دلیل است که با استفاده از طب سوزنی جریان انرژی در سراسر بدن به تعادل میرسد و در نتیجه متعادل شدن جریان انرژی منجر به بهبود عملکرد ارگان های مختلف بدن میشود. در درمان طب سوزنی برای لاغری موضعی اعتقاد بر این است که درمان یک بیماری انجام میگیرد نه یک عملیات زیبایی. (لاغری ساق پا با طب سوزنی)

استفاده از طب سوزنی برای لاغری موضعی

همانطور که در بالا بیان کردیم طبق نظر کارشناسان ثابت شده است که طب سوزنی به نسبت سایر روش ها در کاهش وزن، موثرتر است. اما طب سوزنی چگونه در کاهش وزن موضعی اثرگذار است؟ طب سوزنی به نقاط خاصی از بدن که قصد لاغری آن را دارید فشار وارد میکند و از این طریق گرما و رطوبت اضافی بدن از بین میرود و جریان گردش خون افزایش می یابد. نقاط موجود در بدن که به منظور کاهش وزن مورد استفاده قرار میگیرند اگر به درستی استفاده شوند، میتوانند هضم غذا را بهبود بخشند و میزان انرژی در بدن را متعادل کنند.

مطالب دیگر  طب سوزنی انگشت

به این ترتیب طب سوزنی در کاهش وزن کلی بدن و کاهش وزن موضعی کاربرد دارد. لاغری ساق پا با طب سوزنی نیز به همین صورت است. افرادی که در ناحیه ساق پا دچار اضافه وزن هستند میتوانند با طب سوزنی مشکل خود را درمان کنند و از بروز بسیاری بیماری های دیگر جلوگیری نمایند.

متخصصان طب سوزنی برای درمان چاقی چه نکاتی را باید مورد توجه قرار دهند؟

در درمان طب سوزنی متخصصان باید ۵ نکته اساسی را مورد توجه قرار دهند. این نکات عبارتند از:

 1. متخصصان طب سوزنی باید سوزن ها را در نقاط خاصی از بدن وارد کنند، و از این طریق اشتهای فرد را کنترل نمایند و میل او به خوردن غذای اضافی را از بین ببرند.
 2. متخصصان طب سوزنی میتوانند از طب سوزنی و آمبدینگ به منظور از بین چربی های موضعی استفاده کنند.
 3. بکارگیری طب سوزنی تاثیر چشم گیری در از بین بردن سموم بدن و مواد غذایی اضافی دارند، علاوه بر این طب سوزنی میزان جریان انرژی را در اصلی ترین قسمت های بدن به منظور کاهش وزن یعنی معده و روده تنظیم میکند.
 4. توجه کنید، با رعایت یک رژیم غذایی مناسب میتوانید علاوه بر کاهش وزن سلامت بدنی و عصبی خود را بهبود ببخشید.
 5. طب سوزنی غدد درون ریز افراد را تنظیم میکند و در نتیجه میزان کالری اضافی بدن را از بین میبرد.

لاغری ساق پا با طب سوزنی

یکی از اعضای بدن که چاق شدن آن انجام بسیاری از کارها را با مشکل مواجه میکند و منجر به بروز بیماری های متفاوتی میگردد، ساق پا است. استفاده از طب سوزنی، با وارد کردن سوزن در مسیرهای انرژی موجود در ساق پا منجر به از بین رفتن چربی های اضافی در آن قسمت میشود و همچنین چربی های اضافی را در سیستم گوارشی نیز از بین میبرد. به همین دلیل بیماران با  این روش میتوانند به سرعت کاهش وزن در قسمت مد نظر را مشاهده کنند.  علاوه بر ساق پا با استفاده از طب سوزنی میتوان چربی های اضافی در ناحیه شکم، پهلو، ران، بازو، غبغب و … را از بین برد.

مطالب دیگر  درمان حساسیت با طب سوزنی

مزیت های استفاده از طب سوزنی برای لاغری ساق پا

بهتر است بدانید طب سوزنی علاوه بر تاثیری که بر روی لاغری ساق پا دارد. میتواند سلامت کلی بدن را نیز به همراه داشته باشد. از جمله سایر مزایای لاغری ساق پا با طب سوزنی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

لاغری ساق پا با طب سوزنی در کاهش اشتها تاثیرگذار است.

 • جالب است بدانید استفاده از طب سوزنی برای لاغری موضعی ، میل به رژیم غذایی نادرست را در افراد از بین میبرد. همانطور که میدانید پرخوری عامل اصلی در اضافه وزن است. با استفاده از طب سوزنی میتوانید مطمئن باشید که عادات غذایی شما کنترل میشود و در نتیجه دیگر نگران احساس گرسنگی نخواهید بود و استرس و اضطراب شما نیز از بین میرود به این ترتیب از پرخوری عصبی جلوگیری میشود.

لاغری ساق پا با طب سوزنی، در افزایش سرعت سوخت و ساز کلی بدن اثرگذار است.

 • استفاده از طب سوزنی سرعت سوخت و ساز بدن را افزایش میدهد و طبیعتا افزایش سرعت سوخت و ساز در لاغری و کاهش وزن اثرگذار است. با ورود سوزن به نقاط مورد نظر برای لاغری سرعت اکسیژن رسانی در سلول ها افزایش یافته و وزن فرد کاهش پیدا میکند.

لاغری ساق پا با طب سوزنی

لاغری ساق پا با طب سوزنی در کاهش استرس و اضطراب اثرگذار است.

 • بی شک همه شما میدانید یکی از دلایل اصلی در چاقی و اضافه وزن، استرس و اضطراب می باشد. در درمان چاقی پا با طب سوزنی میزان استرس و اضطراب در افراد کاهش پیدا میکتد و در نتیجه اشتهای فرد کمتر شده و چربی سوزی اتفاق می افتد.
مطالب دیگر  دکتر طب سوزنی خانم در تهران

لاغری ساق پا با طب سوزنی، منجر به افزایش دفع سموم و مواد اضافی موجود در بدن میگردد.

 • در لاغری ساق پا با طب سوزنی، سوزن ها باعث تحریک دستگاه گوارش و دستگاه ادراری میگردند. در نتیجه غذای اضافی و سموم موجود در بدن از طریق سیستم های ادراری از بین میرود. این امر نیز تاثیر مستقیمی بر لاغری و کاهش وزن خواهد گذاشت.

لاغری ساق پا با طب سوزنی در تنظیم غدد داخلی بدن اثرگذار است.

 • طب سوزنی تاثیر مستقیمی بر عملکرد غدد و ترشح هورمون ها خواهد داشت. از جمله اینکه منجر به تولید هورمون اندورفین، آدرنالین و … میگردد. طب سوزنی با تاثیری که بر عملکرد این غدد دارد، کمک میکند چربی های کمتری ذخیره گردد، دفع و هضم مواد غذایی راحت تر صورت گیرد و بسیاری موارد دیگر.

زمان مورد نیاز برای لاغری ساق پا با طب سوزنی

حال ممکن است برای بسیاری از شما این سوال مطرح شود که لاغری ساق پا با طب سوزنی به چند جلسه درمانی نیاز دارد؟ در پاسخ باید گفت در کاهش وزن با این روش به طور معمول ۱۲ تا ۱۵ جلسه مورد نیاز است. البته این امر به وضعیت بیمار و تشخیص پزشک متخصص بستگی دارد. بعد از پایان این دوره ها ممکن است بعضی از افراد نیاز به شرکت در جلسه های بعدی طب سوزنی را داشته باشند که حدود دو هفته یا یک ماه بعد باید به مطب مراجعه کنند و تعدادی نیاز به شرکت در جلسات دیگر طب سوزنی را ندارند. هرجلسه درمانی نیز ۹۰ دقیقه زمان میبرد.

لاغری ساق پا با طب سوزنی

سوالات متداول

آیا لاغری ساق پا با طب سوزنی روشی قطعی است؟

قطعی و دائمی بودن آن در افراد مختلف متفاوت است و بسته به نظر پزشک دارد.

بعد از گذشت چند جلسه درمان میتوان متوجه کاهش وزن شد؟

بعد از گذشت ۴ تا ۵ جلسه میتوان کاهش وزن را احساس کرد.

آیا امکان برگشت چاقی بعد از پایان جلسات طب سوزنی وجود دارد؟

در تمام روش های مورد استفاده در کاهش وزن امکان برگشت چاقی وجود دارد و این امر بسته به شرایط بیمار دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.