هزینه طب سوزنی برای صورت

 • خانه
 • -
 • طب سوزنی
 • -
 • هزینه طب سوزنی برای صورت
 هزینه طب سوزنی برای صورت

هزینه طب سوزنی برای صورت: در حال حاضر طب سوزنی یکی از رایج ترین و تاثیرگذارترین روش های درمانی است که توانسته جایگزین بسیاری از جراحی های زیبایی و درمانی شود. امروزه بسیاری از افراد به جای انتخاب عمل های جراحی و تزریق برای زیبایی خود، به انجام طب سوزنی روی آورده اند.

به همین دلیل در این مقاله قصد داریم تا مزایا، معایب و هزینه طب سوزنی برای صورت را مورد بررسی قرار دهیم.

چگونگی تاثیرگذاری طب سوزنی:  

به طور کلی طب سوزنی روشی تأثیرگذارتر و کم‌ هزینه‌تری نسبت به عمل جراحی زیبایی و همچنین روش‌های درمانی رایج است و به همین دلیل بسیاری از افراد به آن روی آورده‌اند. افرادی که می‌خواهند پوستی شاداب و جوانی داشته باشند، چین و چروک‌های صورت خود را از بین ببرند، صورت خوش فرمی داشته باشند و… می‌توانند از روش طب سوزنی برای صورت استفاده کنند.

هزینه طب سوزنی برای صورت

توضیح بیشتر در این خصوص

در این روش نقاطی از صورت مشخص شده و سوزن‌های مخصوصی روی آن‌ها کاشته می‌شود. با ورود این سوزن‌ها به نقاط مختلف صورت، تحریک‌پذیری اتفاق می‌افتد و سلول‌های پوست نسبت به وارد شدن جسم خارجی واکنش نشان می‌دهند.

در پی این واکنش سوخت و ساز و خون‌رسانی قسمت‌های مختلف صورت افزایش می‌یابد و همین موضوع سبب لاغری و خوش فرم شدن صورت می‌شود. در واقع طب سوزنی با شناخت نقاط حساس بدن و صورت سعی می‌کند تا به وسیله سوزن کانال‌های انرژی بدن را فعال کند و اختلالات موجود در آن‌ها را از بین ببرد.

جالب است بدانید که طب سوزنی بک روش چند جانبه است و می‌تواند علاوه بر زیبایی، بر روی سلامت بدن شما و درمان بسیاری از بیماری‌ها نیز تأثیرگذار باشد. هزینه طب سوزنی برای صورت با توجه به مزیت‌های آن، کاملاً منطقی و معقول است و شما می‌توانید به جای انتخاب روش‌های رایج و پر هزینه جراحی دارویی که اغلب تضمینی هم نیستند، طب سوزنی را برگزینید و از نتایج آن شگفت‌زده شوید.

طب سوزنی

مزیت‌ های طب سوزنی صورت:  

تا اینجا شما را با نحوه انجام طب سوزنی و مکانیسم کلی آن آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا انواع تأثیرات این طب بر جوانسازی پوست را مورد بررسی قرار دهیم. (هزینه طب سوزنی برای صورت )

روشن شدن پوست:

یکی از مهم‌ترین تأثیرات طب سوزنی بر روشنایی پوست است. در واقع این طب با تأثیر بر پوست باعث افزایش خون‌رسانی و متابولیسم صورت می‌شود که در نتیجه آن شاهد روشن‌تر شدن پوست خواهید بود. زمانی که اکسیژن‌رسانی و جذب آب توسط پوست بیشتر باشد، طبیعتاً پوست شما شفاف‌تر و روشن‌تر به نظر می‌رسد و طب سوزنی به خوبی می‌تواند این نتیجه را حاصل کند.

مطالب دیگر  بررسی کامل نقاط طب سوزنی صورت

در این راستا باید به تأثیر این طب بر افزایش کلاژن‌سازی پوست نیز اشاره کنیم. انجام طب سوزنی سبب تحریک بیشتر سلول‌های پوستی و در نتیجه افزایش کلاژن‌سازی می‌شود. کلاژن ماده اصلی تشکیل‌دهنده بافت پوستی است که از جنس پروتئین می‌باشد. به هر میزان که میزان کلاژن پوست شما بیشتر باشد، به نسبت پوستی شاداب‌تر و جوان‌تری خواهید داشت.

کاهش استرس:

همانطور که در بخش قبل به آن اشاره کردیم، طب سوزنی صرفاً یک روش زیبایی نیست و ویژگی‌های درمانی دیگری هم دارد. به عنوان یکی دیگر از مزیت‌های اصلی طب سوزنی باید به تأثیر آن بر کاهش استرس و اضطراب اشاره کنیم. انجام طب سوزنی صورت می‌تواند تا حد زیادی سطح استرس شما را کاهش دهد و آرامش بیشتری را برای شما به ارمغان بیاورد.

طبیعتاً زمانی که استرس و اضطراب شما در زندگی کاهش یابد، به نسبت چین و چروک کمتری روی پوست شما ایجاد می‌شود و پوستی جوان‌تر خواهید داشت. پس در واقع شما با یکبار هزینه طب سوزنی برای صورت، از انواع تأثیرات ظاهری و روانی آن بهره‌مند می‌شوید. (هزینه طب سوزنی برای صورت )

اثرگذاری بیشتر:

به عنوان یک مزیت مهم باید به معقول بودن هزینه‌های طب سوزنی برای صورت اشاره کنیم. با یک مقایسه ساده بین هزینه‌های طب سوزنی و دیگر روش‌های درمانی و همچنین میزان اثربخشی آن، می‌توانید به این نتیجه برسید که طب سوزنی با وجود اثرگذاری بیشتر به مراتب ارزان‌تر از دیگر روش‌های رایج زیبایی و درمانی است و همین موضوع سبب شده است تا شما بتوانید علاوه بر درمان بیماری‌های خود، در هزینه‌های خود نیز صرفه‌جویی کنید.

عدم نیاز به مصرف دارو:

همانطور که می‌دانید اکثر روش‌های درمانی رایج انواع بیماری‌ها با مصرف دارو همراه هستند؛ ولی این موضوع در طب سوزنی صدق نمی‌کند و با وجود آن شما به مصرف هیچ گونه دارویی نیاز پیدا نخواهید کرد. اگرچه داروها سبب بهبود بیماری افراد می‌شوند، ولی در این بین ممکن است اثرات نفی را نیز از خود بجا بگذارند. در نتیجه علاوه بر کم بودن هزینه طب سوزنی برای صورت، نیازی نیست تا هزینه‌ای را برای تهیه دارو اختصاص دهید.

همچنین طب سوزنی می‌تواند انواع لکه‌های پوستی را نیز از بین ببرد. یکی از تأثیرات مشهود این طب در برطرف کردن کک و مک صورت نمایان می‌شود. افرادی که به عنوان رفع لکه‌های پوستی خود از این روش استفاده کرده‌اند، اغلب با گذراندن تعداد جلسات مشخصی توانسته‌اند به نتایج دلخواه خود برسند.

مطالب دیگر  فواید طب سوزنی برای صورت چیست؟

از بین بردن جای زخم:

طب سوزنی می‌تواند در از بین بردن جای زخم، بخیه و جوش نیز مؤثر باشد. به طور کلی با افزایش خون ‌رسانی صورت، تجمع سلول‌های پوستی افزایش می‌یابد و این مر سبب بهبود هرچه سریع‌تر زخم و جوش می‌شود. پس افرادی که در سن بلوغ به سر می‌برند و یا به علت حادثه‌ای دارای زخمی بر روی صورتشان هستند، می‌توانند برای از بین بردن اثر آن از طب سوزنی کمک بگیرند. همچنین باید بدانید که این طب برای از بین بردن آکنه‌های پوستی نیز روش بسیار مناسبی است.

کم عرضه بودن:

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های طب سوزنی نسبت به سایر روش‌های رایج بی‌خطر و کم عوارض بودن است. درواقع طب سوزنی از هر نظر نمی‌تواند برای افراد خطر آفرین باشد و سلامت جسمی و روحی آن‌ها را به خطر بیندازد. همچنین می‌توانیم بگوییم که انجام طب سوزنی صورت عوارض جانبی را در پیش نخواهد داشت و یا اینکه عوارض جانبی آن بسیار کمتر از دیگر روش‌های رایج زیبایی و درمانی است. پس علاوه بر مناسب بودن هزینه طب سوزنی برای صورت، عوارض ناشی از آن نیز بسیار کمتر است.

بدون درد و خون ریزی بودن:

یکی از مزیت‌های اصلی طب سوزنی نسبت به دیگر روش‌های رایج بدون درد و خونریزی بودن است. در واقع انجام طب سوزنی با درد همراه نیست و هیچ عمل جراحی بر روی صورت شما انجام نمی‌شود. در نتیجه با درد و خونریزی همراه نخواهد بود که این موضوع از جوانب بسیار زیاد می‌تواند ویژگی مثبت تلقی شود.

درمان بسیاری از بیماری ها:

جالب است بدانید که طبق آمار به دست آمده، تاکنون بسیاری از بیماری‌هایی که درمان مشخص و تضمینی برای آن‌ها وجود ندارد با انجام طب سوزنی بهبود و در شرایطی به طور درمان شده‌اند. طب سوزنی برای بیماری‌هایی همچون دیابت، میگرن، کمردرد، اختلالات روانی و بسیاری از بیماری‌های دیگری که افراد زیادی با آن‌ها دست و پنجه نرم می‌کنند مفید است و می‌تواند تأثیرات مثبتی را به جای بگذارد. (هزینه طب سوزنی برای صورت )

طب سوزنی برای صورت

عوارض طب سوزنی صورت:

به طور کلی نمی‌توانیم بگوییم که طب سوزنی صورت مطلقاً عوارضی ندارد؛ ولی این عوارض به حتی ناچیز هستند که نمی‌توانیم آن‌ها را به عنوان یک عیب برای این طب در نظر بگیریم.

شایع‌ترین و اصلی‌ترین عارضه طب سوزنی کبودی صورت است. به طور معمول کبودی صورت ناشی از انجام طب سوزنی در ۲۰ درصد مواقع بروز می‌دهد که با انجام مراقبت‌های لازم بعد از چند روز به طور کامل از بین می‌رود. کبودی صورت ناشی از ورود سوزن به بخش‌هایی از پوست است که با واکنش‌های موضوعی همراه خواهد بود. این ویژگی قابل تأملی است که با وجود مناسب بودن هزینه طب سوزنی برای صورت در مقایسه با روش­های پرهزینه جراحی، بدون درد و خون ریزی نیز می­باشد.

مطالب دیگر  معجزات درمان با طب سوزنی

از دیگر عوارض شایع طب سوزنی باید به احساس خستگی در افراد اشاره کنیم. این خستگی ناشی از تغییرات هورمونی بدن است که با استراحت کافی بعد از هر جلسه درمانی، از بین می‌رود. همچنین تغییرات هورمونی ناشی از طب سوزنی در شرایطی ممکن است باعث بروز طغیان‌های عاطفی موقتی در افراد شوند که این مورد هم قابل درمان است و جای هیچ نگرانی از این بابت نیست.

طب سوزنی، ارزان و تاثیرگذار:

در این مقاله مروری بر نحوه عملکرد و مکانیسم اصلی طب سوزنی داشتیم و همچنین مزایا و عوارض آن را نیز مورد بررسی قرار دادیم. امروزه این طب در جهان شناخته شده است و افراد زیادی به آن روی آورده‌اند. این محبوبیت بر آمده از اثربخشی زیاد و قیمت مناسب طب سوزنی است که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. همانطور که گفتیم طب سوزنی علاوه بر زیبایی، خواص درمانی دیگری نیز دارد که به جرئت می‌توانیم بگوییم که می‌تواند برای درمان تمام بیماری‌های کشف شده مفید باشد.

ما در مجموعه خود تمام توان خود را به کار گرفته‌ایم تا با بهره‌گیری از متخصصین مجرب و استفاده از متد‌های روز دنیا، بهترین خدمات طب سوزنی را به شما عزیزان ارائه دهیم. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه طب سوزنی برای صورت و همچنین دریافت مشاوره تخصصی رایگان می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده با مجموعه تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان به طور کامل شما را راهنمایی کنند.

طب سوزنی برای صورت

سوالات متداول:

 • ایا طب سوزنی عوارض جانبی دارد؟
 • به طور کلی طب سوزنی عوارض جانبی زیادی ندارد و فقط ممکن است که مقداری کبودی و التهاب در صورت شما به وجود بیاید.
 • آیا هزینه های طب سوزنی بالا است؟
 • در مقایسه با دیگر روش‌های درمانی و زیبایی، هزینه طب سوزنی برای صورت بسیار ارزان تر است.
 • آیا طب سوزنی برای هر نوع بیماری مفید است؟
 • طب سوزنی خواص و کاربردهای بسیار زیادی دارد و ‌می‌توان گفت تقریبا در درمان اکثر بیماری های شناخته شده و رایج مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *