هزینه طب سوزنی برای لاغری شکم

 • خانه
 • -
 • طب سوزنی
 • -
 • هزینه طب سوزنی برای لاغری شکم
 هزینه طب سوزنی برای لاغری شکم

هزینه طب سوزنی برای لاغری شکم: لاغری و دستیابی با اندام ایده آل امروزه به یکی از خواسته های مهم افراد جامعه تبدیل گشته است. به طوری که افراد به دنبال روش های مختلفی برای دستیابی به این هدف می باشند. با توجه به اهمیت این موضوع برای افراد، امروزه در علم پزشکی روش های مختلفی روی کار آمده است از جمله عمل های جراحی، استفاده از داروهای شیمیایی، پیکر تراشی و ….

اما تمامی این روش ها دارای عوارض بوده و استفاده از آن ها به صرف هزینه های زیادی نیاز دارد. در این مقاله قصد داریم شما را با لاغری شکم با استفاده از طب سوزنی آشنا کنیم که به جرات میتوان گفت تاثیر گذاری آن از تمام روش های مدرن بیشتر بوده و روشی بازگشت ناپذیر و بدون عوارض می باشد. هزینه طب سوزنی برای لاغری شکم به نسبت سایر روش های موجود کم تر می باشد. در ادامه اطلاعات بیشتری در این زمینه در اختیارتان قرار میدهد.

طب سوزنی

طب سوزنی چیست؟

ابتدا بهتر است با طب سوزنی آشنا شوید. یکی از روش ها درمان که ریشه و مبدا آن کشور چین بوده و قدمتی طولانی دارد، طب سوزنی می باشد. در طب سوزنی اعتقاد بر این است که علت به وجود آمدن بیماری ها و مشکلات در بدن افراد اختلال و مسدود شدن انرژی می باشد. از این رو طب سوزنی با وارد کردن سوزن به گذرگاه های انرژی در بدن منجر به متعادل سازی جریان انرژی و تسکین درد میگردد.

علاوه بر این طب سوزنی جریان گردش خون را افزایش میدهد و منجر به ترشح هورمون های اندروفین، کلاژن سازی و … می شود. مجموع این عوامل تاثیرچشمگیری در بهبود بیماری خواهد داشت.  به طوری که بسیاری از افراد بلافاصله بعد از استفاده از طب سوزنی احساس آرامش خواهند کرد.

چگونگی لاغری شکم با طب سوزنی

امروزه به اثبات رسیده است که تاثیرگذاری طب سوزنی در لاغری موضعی و کاهش وزن به نسبت تمامی روش های موجود بیشتر می باشد. متخصصان طب سوزنی به منظور لاغری و کاهش وزن، سوزن ها را به نقاط خاصی از بدن وارد میکنند. در نتیجه ورود این سوزن ها گرما و رطوبت اضافی بدن دفع شده و جریان گردش خون در ناحیه مد نظر (شکم) افزایش خواهد یافت.

مطالب دیگر  آیا درمان با طب سوزنی گران است؟

برای لاغری شکم و کاهش وزن در این ناحیه نقاط خاصی وجود دارد، در صورتی که به درستی تشخیص داده شود و مورد استفاده قرار گیرد میتواند چگونگی روند هضم غذا را بهبود ببخشد. مجموع این عوامل به لاغری و کاهش وزن کمک میکند. (هزینه طب سوزنی برای لاغری شکم)

انواع روش هایی که درلاغری شکم با طب سوزنی اثرگذار است!!

همانطور که در بالا بیان کردیم در طب سوزنی اعتقاد بر این است که چاقی و افزایش وزن ناشی از عدم تعادل جریان انرژی در بدن می باشد. که ممکن است از عملکرد نادرست کبد، طحال، تیروئید و … نشات گیرد. برای لاغری و کاهش وزن روش های مختلفی درطب سوزنی روی کار آمده است که به تنهایی و یا با ترکیب سایر روش ها مورد استفاده قرار میگیرد. از جمله روش های تاثیرگذار در کاهش وزن و لاغری شکم به وسیله طب سوزنی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

هزینه طب سوزنی شکم

استفاده از طب سوزنی به کاهش وزن کمک میکند.

 • طب سوزنی با فشار بر نقاط خاصی از بدن میتواند جلوی اشتها افراد را بگیرد، که یک روش موثر درمان چاقی و کاهش وزن است. به بیان دیگر وقتی سوزن به نقاط خاصی از بدن وارد میشود، هورمون های خاصی در آن ناحیه ترشح شده که منجر به احساس سیری در افراد میگردد و اشتهای او را کنترل میکند.

استفاده از طب سوزنی استرس و اضطراب را کنترل میکند.

 • استرس و اضطراب یکی از عواملی است که در بسیاری از افراد منجر به پرخوری عصبی و در نتیجه چاقی خواهد شد. با استفاده از طب سوزنی میتوان استرس و اضطراب را کنترل کرد یا به طور کامل از بین برد. به دنبال آن چربی سوزی سلول ها نیز افزایش میابد و در لاغری و کاهش وزن افراد موثر است.

استفاده از طب سوزنی منجر میگردد سوخت و ساز بدن افزایش پیدا کند.

 • طب سوزنی با تاثیر گذاری بر سوخت و ساز بدن میتواند به کنترل اشتها و کاهش وزن کمک کند. در نتیجه افزایش سوخت و ساز بدنی چربی های اضافی بدن از بین رفته و اکسیژن رسانی به سلول ها نیز افزایش می یابد. مجموع این عوامل منجر به لاغری و کاهش وزن میگردد.(هزینه طب سوزنی برای لاغری شکم)
مطالب دیگر  طب سوزنی شکم

استفاده از طب سوزنی گوش برای کاهش وزن

 • متخصصان طب سوزنی معتقدند گوش از مناطقی است با تاثیرگذاری بر آن میتوان منجر به کاهش وزن و کنترل اشتها شد. از این رو یکی از راه های موثر در جلوگیری از اشتها، طب سوزنی گوش است.

چرا توصیه میشود از طب سوزنی برای لاغری شکم استفاده کنید!!

 • طب سوزنی بر خلاف سایر روش ها مانند عمل جراحی روشی تهاجمی نمی باشد.
 • لاغری شکم با طب سوزنی نیاز به استفاده از داروهای بیهوشی ندارد.
 • طب سوزنی را میتوان بر خلاف سایر روش ها، بازگشت ناپذیر دانست.
 • طب سوزنی روشی کاملا طبیعی است از این رو در این روش نیاز به استفاده از داروهای شیمیایی مختلف نمی باشد.
 • لاغری شکم با طب سوزنی احتمال عفونت و مبتلا شدن به بیماری های مختلف را از بین میبرد. چرا که در این روش از سوزن های استریل شده و یک بار مصرف استفاده میشود.
 • لاغری با طب سوزنی منجر میگردد هورمون های مفید بسیاری در بدن ترشح شود که علاوه بر لاغری، سلامت سایر قسمت های بدن را نیز فراهم می آورد.
 • با استفاده از طب سوزنی با هدف لاغری و کاهش وزن، استرس، اضطراب، افسردگی و نا امیدی نیز درمان شده و از بین میرود.
 • استفاده از طب سوزن منجر میگردد میزان انرژی فرد افزایش یابد.
 • با استفاده از طب سوزنی برای لاغری و کاهش وزن سرعت گردش خون افزایش یافته و سوخت و ساز بدن تنظیم میگردد.
 • لاغری با طب سوزنی کمک میکند عملکرد دستگاه گوارش بهبود پیدا کند و درنتیجه عمل دفع و جذب غذا به درستی انجام گیرد.
 • لاغری با طب سوزنی بدن را از سموم و مواد نا سالم پاکسازی میکند.
 • هزینه طب سوزنی برای لاغری شکم به نسبت سایر روش ها کمتر می باشد.

هزینه طب سوزنی شکم

آیا طب سوزنی برای لاغری شکم عوارضی دارد؟

به طور کل طب سوزنی عوارضی به همراه ندارد و در صورتی که عوارضی داشته بسیار خفیف بوده و به سرعت از بین میرود. این عوارض عبارتند از کبودی، خونریزی، و … در محل ورود سوزن. اما فراموش نکنید برای استفاده از طب سوزنی به پزشک متخصص در این زمینه مراجعه کنید. همچنین بهتر است بدانید تمامی سوابق بیماری خود را در اختیار پزشک قرار دهید. چرا که استفاده از طب سوزنی برای افراد با بیماری های خاصی ممنوع است و ممکن است عوارض خطرناکی به همراه داشته باشد.

مطالب دیگر  هزینه طب سوزنی برای صورت

تعداد جلسات مورد نیاز برای لاغری با طب سوزنی!

در ابتدا بهتر است بدانید استفاده از طب سوزنی برای درمان چاقی به نسبت سایر روش ها اثرگذاری سریع تری دارد. به طور کل درمان چاقی و کاهش وزن با استفاده از طب سوزنی به ۱۲ الی ۱۵ جلسه درمانی نیازمند است. اما این امر به شرایط بدنی فرد، میزان اضافه وزن و … بستگی دارد و به طور قطع نمیتوان تعداد جلسات مورد نیاز را تعیین کرد. بعد از پایان این جلسات درمان ممکن است بعضی از افراد نیاز داشته باشند هر دو الی ۴ هفته به پزشک مراجعه کنند که این امر به منظور حفظ وزن و عدم بازگشت آن انجام میگیرد.(هزینه طب سوزنی برای لاغری شکم)

هزینه طب سوزنی برای لاغری شکم

حال به بررسی عنوان مقاله یعنی هزینه طب سوزنی برای لاغری شکم می پردازیم. در بالا نیز به این موضوع اشاره کردیم که لاغری با طب سوزنی به نسبت سایر روش ها نیاز به صرف هزینه کمتری دارد. میزان هزینه مورد نیاز برای درمان چاقی با طب سوزنی را نمیتوان به طور قطع بیان کرد چرا که این امر به عوامل بسیاری از جمله تعداد جلسات مورد نیاز، تعداد سوزن های مورد استفاده، جنس سوزن و … بستگی دارد. اما میتوانید مطمئن باشید طب سوزنی تاثیرگذار ترین و به صرفه ترین روش ها برای درمان چاقی است.

هزینه طب سوزنی شکم

سوالات متداول

آیا لاغری با طب سوزنی برگشت پذیر است؟

این موضوع به عوامل بسیاری بستگی دارد اما ماندگاری طب سوزنی به نسبت سایر روش ها بیشتر می باشد.

جلسات طب سوزنی برای لاغری و کاهش وزن چقدر زمان میبرد؟

هر جلسه درمان طب سوزنی بین ۳۰ تا ۶۰ دقیقه زمان نیاز دارد.

آیا امکان لاغری موضعی با طب سوزنی وجود دارد؟

بله- یکی از موثر ترین روش ها برای لاغری موضعی استفاده از طب سوزنی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *