همه چیز درباره پلکسر

 • خانه
 • -
 • پوست ، مو ، زیبایی
 • -
 • همه چیز درباره پلکسر
 همه چیز درباره پلکسر

آیا بدون جراحی می توان به پوستی جوان و شاداب دست یافت؟

آیا می توان بدون بیهوشی جوانسازی را برای گردن، صورت و پشت پلک داشته باشیم؟

بهترین راه برای رسیدن به نتیجه مطلوب در راه رسیدن به زیبایی چیست؟

لطفا تا پایان مقاله ما رو همراهی کنید تا به جواب تمام سوالاتتون برسید.

پلسکر پلاس

 

معرفی دستگاه پلکسر

روش پلکسر پلاس در واقع بسیار فراتر از یک ابزار جراحی (غیر تهاجمی) است. روش به عنوان اولین ابزار برای جراحی نرم، به دنیا معرفی شده است. Soft surgery در واقع یکی از انواع جراحی های غیر تهاجمی است که در این روش بیهوشی صورت نمی گیرد و در عین حال هیچ گونه برش و بخیه زدن هم در پی ندارد. در روش پلکسر، که بدون خونریزی انجام می شود هیچ گونه اسکار و جای زخم باقی نمی ماند و به همین دلیل این روش کاملا بی خطر و ایمن برای بیمار و حتی پزشک است.

در واقع با رونمایی فناوری پلکسر، تحول اساسی در زندگی مردم مخصوصا بانوانی که به زیبایی و جوانی خود اهمیت می دهند ایجاد شده است.

 

دستگاه پلکسر پلاس چگونه کار می کند؟

همانطور که مستحضر هستید این روزها استفاده از پلاسما در علم پزشکی، کاربردهای بسیار زیادی پیدا کرده است و جایگاه خود را در این زمینه کسب کرده، از این رو این دستگاه با بکارگیری و استفاده از پلاسما باعث حذف و از بین بردن پوست های اضافه و مرده می شود که در نتیجه ترمیم پوست و جوانسازی را به دنبال دارد.

 

در اصل پلاسما گازی یونیزه است که دارای الکترون و یون های بسیار زیاد و فرار است که در حالت خنثی و آزادانه حرکت می کنند.

در واقع کلمه یونیزه بیان کننده مقدار بسیار زیاد الکترون هایی که با توجه به ایجاد شکاف گروهی از اتم های موجود حاصل می شود است که همه این ها با هم یک قوس فعال میکرو پلاسما به وجود می آورند.

 

پلکسر پلاس

 

انواع کاربردهای پلکسر:

 

 • رفع افتادگی پلک با پلکسر:

زمان مورد نظر؟

انجام یک جلسه درمانی با استفاده از پلکسر پلاس در کلینیک حدودا ۱ ساعت خواهد برد.

نکات قبل از انجام کار؟

قبل از هر چیزی ابتدا بررسی های لازم توسط متخصص مربوطه انجام خواهد شد. سپس پوست را برای شروع کار آماده می کنند که در این هنگام ابتدا مانند هر روش درمانی دیگر، پوست را از هر گونه آلودگی و مواد آرایشی پاکسازی کنند، پس از آن با استفاده از کرم های بی حسی تایید شده، محل مورد نظر( پوست پلک) را بی حس می کنند.

مطالب دیگر  کاربردها و فواید طب سوزنی را بیشتر بشناسید!
روش انجام کار؟

در این لحظه کار با دستگاه پلکسر آغاز می شود در ابتدا دستگاه را روی نقاط خاص مورد نظر پلک، سوبلیمیشن اعمال می شود که در نتیجه پوست های اضافی که در آن ناحیه، باعث ایجاد چین خوردگی شده بودند برداشته می شود. و متخصص بقیه پوست را در جهتی که خود می خواهد می کشد. (این کار حدودا بین  ۲۰ الی ۳۰ دقیقه زمان می برد)

پس از این مرحله پوسته کربنی (نقاط قهوه ای رنگی بسیار ریز) بر روی پوست ایجاد می شود.

نکات پس از انجام کار؟

پس از اتمام کار از کمپرس یخ و کانسیلر (کرم پودر آرایشی)

در محل موردنظر استفاده می شود.

بیمار می تواند پس از اتمام کار خود، بدون هیج مشکل و نیاز به کمکی کلینیک را ترک کند و به منزل بازگردد.

دوران نقاهت؟

تقریبا بین ۳ الی ۷ روز زمان می برد تا نقاط به وجود آمده بر اثر انجام پلکسر ترمیم شده و از بین بروند و شما می توانید در این فاصله از کرم های ضد آفتاب و همینطور کرم پودر برای محافظت و پوشانندگی استفاده کنید.

جهت حصول نتیجه دلخواه و بهتر، پیشنهاد می شود این کار را ۲ الی ۳ جلسه با فاصله ۲ ماه یکبار انجام دهید.

 

زمان ریکاوری پلکسر؟

در هفته اول، ابتدا سر جوش ها به وجود می آیند و به مرور زمان شروع به نشان دادن تاثیرات درمان بر روی پوست می کند. پس از مدتی سر جوش ها میافتد  اما ممکن است تا مدتی بعد از افتادن آنها همچنان جای سر جوش ها قرمز و ملتهب بماند. ولی پس از چندین هفته به صورت کامل محو و از بین می روند و پوستی جوان و شاداب را بهتون هدیه میدهد (در برخی از نقاط ممکن است از بین رفتن کامل التهابات و قرمزی ها مدت زمان بیشتری نیاز داشته باشد)

 

 • جوانسازی و رفع افتادگی پوست با پلکسر:

روش کار در این مورد هم تا حد بسیار زیادی مانند روش قبل است.

 

موارد استفاده پلکسر درجوانسازی پوست:

 • چین و چروک دور لب
 • چین و چروک گردن، جلوی گوش ها و حتی دور ناف
 • پوست های اضافه بر روی گردن
 • خط اخم
 • چین و چروک های پیشانی
مطالب دیگر  زاویه سازی صورت با طب سوزنی

 

مواردی که نباید در آنها از روش پلکسر استفاده کرد:

 • افراد دارای فشار خون بالا
 • زنان باردار
 • افراد دارای دیابت شدید
 • افراد دارای حساسیت های پوستی
 • افراد با بیماری سرطان
 • افراد با بیماری تپش قلبی

 

آیا روش درمانی پلکسر دائمی است؟

در حقیقت ماندگاری در این روش بسیار طولانی می باشد ولی باید این نکته را در نظر بگیریم که استفاده از کلمه دائمی تقریبا برای هیچ یک از روش های زیبایی مناسب نیست و این به این دلیل است که روند پیری با بالا رفتن سن، همواره در حال جریان است و ما فقط می تواند به کاهش سرعت این روند کمک چشم گیری کنیم.

در نظر گرفتن این نکته هم بسیار قابل تامل است که ماندگاری تمامی روش های درمانی وابسته به سبک زندگی و مراقبت های ما از زیبایی و جوانی مان دارد.

 

برخی کاربرد های دیگر پلکسر:

 • رفع و بهبود انواع استرچ مارک ها (ترک های پوستی ناشی از زایمان و چاقی لاغری)
 • ترمیم مشکلات پلک ها
 • هایپرپیگمنتیشن (همان تجمع رنگدانه های پوستی شامل: کک و مک، لک)
 • زگیل های پوستی
 • اسکار
 • رفع جای تتوها
 • مشکل چرخش پلک ها به خارج یا داخل
 • خال های مویرگی
 • ترمیم بخش بیرونی دستگاه تناسلی
 • از بین بردن گوشت اضافه
 • جای سوختگی

 

البته با توجه به تمامی مسائل ذکر شده لازم است یادآور شوم که در تمامی این مشکلات می توانیم از پلکسر استفاده کنیم اما در مواردی هم ممکن است با توجه به نظر متخصص مربوطه، روش های پیشنهادی دیگری نیز ارائه شود که پیشنهاد می کنیم با توجه به شرایط و مشکلات پوستی خودتون و مشورت متخصص بهترین روش را انتخاب کنید.

 

جوانسازی با پلکسر

 

پلکسر بینی چیست؟

بینی یکی از اجزای مهم در صورت هر فردی است که نقش بسیار اساسی در زیبایی اون فرد رو به عهده می گیره. در صورتی که افراد از حالت و فر م بینی و همچنین گوشتی بودن آن رضایت نداشته باشند به دنبال روش هایی برای حل این مشکل می گردند که تعداد کمی از این اشخاص عمل جراحی را انتخاب می کند و در عین حال تعداد زیادی با توجه به عوارض جراحی و همچنین هزینه های بالا و درد بسیار زیاد این روش از این کار خودداری می کنند.

یکی دیگر از کاربردهای بسیار مهم و اساسی پلاسما جت که امروزه در حوزه زیبایی بسیار از آن  مورد استفاده قرار می گیرد، برای کوچک کردن بینی می باشد. پلکسر روش اصولی و درمان قطعی برای کوچک کردن بینی نمی باشد ولی با توجه به اینکه این کار بدون نیاز به بیهوشی و یا برش و جراحی است می توان به نوبه خود اثر دهی داشته باشد.

مطالب دیگر  نقش طب سوزنی در کاهش وزن

 

تفاوت بین دستگاه “پلکسر” و “پلکسر پلاس” چیست؟

با عرض تاسف مطلع شده ایم که عده ای سودجو از همکاران و پزشکان ما در برخی از کلینیک ها جهت گول زدن و ترغیب بیماران، برای جلب توجه مشتری عنوان می کنند که دستگاه پلکسر و پلکسر پلاس تفاوت های بسیار زیادی با هم دارند و اظهار می دارند که با توجه به اینکه دستگاه موجود در مرکز آنها، پلکسر پلاس هست و بابت آن هزینه بسیار زیادی پرداخت شده است آنها نیز مجبور به پرداخت هزینه بیشتر به کلینیک بابت پلاس بودن آن دستگاه هستند.

 

اما  واقعیت:

در حقیقت این افراد با سواستفاده از عدم آگاهی مردم و در جهت زدن پول بیشتر به جیب، همواره به دروغ تاکید می کنند که علت گران بودن خدمات آنها این است که دستگاه های موجود در مراکز دیگر، نوع ساده پلکسر است و دستگاه موجود در مرکز آنها نوع پلاس است ولی شما باید به این مسئله اشراف داشته باشید که در اصل دستگاه پلکسر، ساخت کشور ایتالیا می باشد و در سرتاسر دنیا فقط یک مدل از این دستگاه ساخته و به بازار ارائه شده است و نوع دیگری ندارد. که این دستگاه هم در واقع همان پلکسر پلاس است که معمولا در گفتار برای راحتی از کلمه پلاس استفاده نمی شود و به اختصار پلکسر استفاده می شود. که امیدواریم شما عزیزان با این آگاهی دیگر گول تبلیغات دروغین و قلابی این بزرگواران را نخورید و با علم کافی بهترین و معتبر ترین مرکز را برای ارائه خدمت مورد نیاز خودتون انتخاب کنید. لازم به ذکر است که هم اکنون ورژن اولیه این دستگاه در خود ایتالیا قرار گرفته است.

 

امیدوارم با خوندن این مقاله که حاصل تلاش بی وقفه من در این زمینه بوده لذت برده باشید و تونسته باشم جواب سوالاتتون رو بدم. در صورت داشتن هر گونه سوال و رزرو نوبت برای انجام پلکسر پلاس با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۶۴۹۷۳۰

 

نویسنده: المیناز اردیبهشت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *