چاق شدن ران با طب سنتی

 • خانه
 • -
 • طب سوزنی
 • -
 • چاق شدن ران با طب سنتی
 چاق شدن ران با طب سنتی

احتمالا تا کنون افرادی را مشاهده کرده اید که دچار لاغری موضعی در قسمت هایی از بدن خود می باشند و به دنبال روش هایی برای چاق تر شدن آن هستند. در دنیای امروز روش های بسیاری روی کار آمده است که افراد میتوانند با استفاده از آن ها به اندام ایده آل خود دست یابند. یکی از نواحی بدن، که افراد خواستار چاق تر شدن آن می باشند، ران پا است. برای چاق شدن ران توصیه میکنیم از طب سنتی استفاده کنید. دلیل این امر بی خطر بودن آن می باشد چرا که استفاده از سایر روش ها مانند عمل جراحی یا تزریق چربی ممکن است عوارضی را به همراه داشته باشد و یا بعد از مدتی فرم بدن به حالت اولیه برگردد. در این مقاله قصد داریم توضیحاتی در رابطه با چاق شدن ران با طب سنتی در اختیارتان قرار دهیم.

طب سوزنی

چگونه ران پا را چاق کنیم؟

یکی از ملاک های زیبایی که بسیاری از افراد به دنبال دستیابی به آن هستند، داشتن اندام متناسب می باشد. امروزه برخورداری از ران و باسن چاق برای بسیاری از افراد معیار تناسب اندام به شمار میرود و برای دستیابی به آن به دنبال استفاده از بهترین و تاثیرگذارترین روش ها هستند. از این رو در علم پزشکی راه های مختلفی به این منظور روی کار آمده است. از جمله طب سنتی، راهکارهای ورزشی، استفاده از تغذیه مناسب و بسیاری از راه های مدرن دیگر. به عنوان مثال یکی از راهکارهای چاق شدن پا در طب سنتی استفاده از طب سوزنی است که به طور موثر بر بافت های ناحیه مد نظر اثر میگذارد. از انواع روش های مدرن میتوان به عمل جراحی و تزریق چربی و پروتز اشاره کرد. اما فراموش نکنید استفاده از عمل جراحی ممکن است خطراتی به همراه داشته باشد. به همین دلیل توصیه میکنیم استفاده از روش های طب سنتی را جایگزین انواع روش های مدرن نمایید.(چاق شدن ران پا طب سنتی)

انواع روش های مورد استفاده برای چاق شدن ران پا !!

 • انجام عمل های جراحی
 • تزریق چربی
 • استفاده از رژیم غذایی مناسب
 • بهره گیری از حرکات ورزشی
 • طب سوزنی
 • طب سنتی
 • مصرف داروهای شیمیایی و گیاهی
 • و ….

در این مقاله به بررسی چاق شدن ران با طب سنتی میپردازیم.

چاق شدن ران با طب سنتی

توضیحاتی در رابطه چاق شدن ران پا با طب سنتی

طب سنتی یک روش درمان بسیار قدیمی می باشد که قدمت آن به بیش از ۲۰۰۰ سال پیش باز میگردد. تاثیرگذاری این روش در سراسر جهان به اثبات رسیده است. در طب سنتی راه کارهای مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد که به طور طبیعی منجر به چاق شدن ران پا میگردد. در ادامه به معرفی راهکارهای مختلف طب سنتی میپردازیم.

مطالب دیگر  مهم ترین اثرات طب سوزنی برای صورت چیست؟

انواع روش های طب سنتی برای چاق شدن ران

استفاده از داروهای گیاهی

از جمله داروهای گیاهی که مصرف آن ها منجر به چاق شدن ران پا با طب سنتی میشود. میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • گیلاس زمستانی
 • مصرف دانه های شنبلیله
 • ریشه قاصدک
 • مصرف گیاه بابونه
 • مارچوبه
 • مصرف زرد چوبه
 • و ….

استفاده از معجون های چاق کننده

در طب سنتی اعتقاد بر این است که مصرف معجون های چاق کننده منجر به چاق شدن ران پا میگردد. چرا که کمک میکند میزان کالری مورد نیاز روزانه بدن شما تامین شود. از جمله موثر ترین معجون های چاق کننده میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • معجون کرم نارگیل
 • شیک کره بادام زمینی و موز

استفاده از مواد غذایی مناسب

به طور کل مواد غذایی دارای پروتئین، کربوهیدرات و امگا۳ منجر به چاق شدن ناحیه مد نظر میگردد. از جمله مواد غذایی که به چاق شدن ران پا کمک میکند میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مصرف ماهی خال مخالی که سرشار از امگا۳ می باشد.
 • فلفل دلمه ای منجر به کلاژن سازی میشود.
 • مرغ، تخم مرغ و … که سرشار از پروتئین است.
 • مصرف جودوسر، برنج و … که دارای کربوهیدرات می باشند و به عضله سازی کمک میکند.
 • و …

استفاده از طب سوزنی

طب سوزنی یکی از روش های مورد استفاده در طب سنتی است که به منظور چاق شدن ران پا مورد استفاده قرار میگیرد. در طب سوزنی با ورود سوزن به نقاط مد نظر میزان انرژی در بدن به تعادل میرسد و گردش خون در ناحیه مد نظر بیشتر خواهد شد. این امر منجر میگردد مواد غذایی و مغذی بیشتری به آن ناحیه برسد و همچنین کلاژن سازی بیشتری صورت گیرد. مجموع این عوامل به چاق شدن ران پا کمک میکند. طب سوزنی هیچگونه عوارضی ندارد و استفاده از آن به سلامت کلیه ارگان های بدن کمک میکند.

چاق شدن ران با طب سنتی

توصیه های طب سنتی برای چاق شدن ران پا

 1. مصرف کالری بیشتر کمک میکند وزن افراد افزایش پیدا کند و طبیعتا در چاق شدن ران پا نیز موثر است. میتوانید این میزان کالری را از یک وعده غذایی به دست آورید و یا تعداد وعده های غذایی خود را افزایش دهید.
 2. برای چاق شدن قسمت های مختلف بدن باید از مواد غذایی خاصی استفاده کنید. در طب سنتی توصیه میشود غذاهای سالم و مقوی مصرف کنید و از مصرف مواد مضر و قند دار مانند نوشابه جلوگیری نمایید.
 3. مصرف نوشیدنی های سالم به چاق شدن ران پا کمک میکند. مانند مصرف آب میوه های طبیعی، مصرف انواع اسموتی و ….
 4. برای چاق شدن ران پا مصرف آب در بین وعده های غذایی را حذف کنید تا بتوانید کالری مورد نیاز بدن را دریافت کنید. چرا که مصرف آب حجم معده را پر میکند و جلوی اشتها گرفته میشود.
 5. مصرف مواد غذایی پروتئین دار کمک میکند حجم ماهیچه در ناحیه مد نظر شما افزایش یابد. بنابراین سعی کنید در رژیم غذایی خود از مواد دارای پروتئین مانند ماهی، مرغ، حبوبات و … استفاده کنید.
 6. مصرف کربوهیدرات و مواد غذایی دارای کربوهیدرات کمک میکند، عضلات ران شما حجیم تر شود. مانند غلات کامل یا سبوس دار، جو دوسر، برنج و …
مطالب دیگر  مراحل درمان با طب سوزنی

مزیت های استفاده از طب سنتی نسبت به روش های مدرن

روش درمان

 • در طب سنتی بر خلاف طب مدرن درمان حات دفع کننده دارد به این معنی که مانع از بروز بیماری میشوند. برعکس طب مدرن بیماری های رخ داده را رفع میکنند و بهبود میبخشند اما نمیتوانند از بروز آن جلوگیری کنند.

در طب سنتی علت بیماری درمان میگردد.

 • در درمان طب سنتی هدف اصلی پیدا کردن علت وقوع بیماری می باشد و روش درمانی متعادل کردن جریانات مختلف در بدن فرد است. بر خلاف طب مدرن که عوارض بیماری مورد توجه قرار میگرد.

روش درمان منطقه ای

 • همانطور که میدانید روش درمان مدرن روشی عمومی می باشد و در سراسر جهان از راهکارهای یکسانی استفاده میگردد اما طب سنتی روشی منطقه ای است به این معنی که هر شهر یا هر منطقه روش و داروهای گیاهی خاصی را مورد استفاده قرار میدهند.

استفاده از داروهای گیاهی

طب سنتی با روش های کاملا طبیعی و بدون عوارض به درمان بیماری های و برطرف کردن مشکلات میپردازد. اما در روش های مدرن از داروهای شیمیایی استفاده میشود که ممکن است عوارضی را به دنبال داشته باشد.

چاق شدن ران با طب سنتی

آیا استفاده از طب سنتی برای چاق شدن پا عوارضی دارد؟

به طور کل استفاده از طب سنتی عوارضی ندارد چرا که از داروهای گیاهی و روش های طبیعی برای چاق شدن ران پا استفاده میکنند . این روش علاوه بر مضر نبودن سلامت عملکرد کلیه ارگان های بدن را فراهم می کند. اما توجه کنید برای استفاده از طب سنتی حتما باید به متخصصان مراجعه کنید و این کار را تحت نظر آن ها انجام دهید. چرا که در صورت عمکلرد خودسرانه میتواند عوارضی به همراه داشته باشد.

انواع داروهای گیاهی که برای چاق شدن پا در طب سنتی کاربرد دارد؟

همانطور که بیان شد یکی از روش های درمان در طب سنتی مصرف داروهای گیاهی می باشد. مصرف این گیاهان علاوه بر تاثیری در چاق شدن ران پا دارد، به سلامت کلی بدن نیز کمک میکند. از جمله این داروهای گیاهی مورد استفاده در این روش میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مطالب دیگر  اهمیت طب سوزنی در سلامت بدن

استفاده از دانه های شنبلیله

 • یکی از گیاهان مورد استفاده در طب سنتی، دانه های شنبلیله است که تاثیر بسیاری در چاق شدن ران پا دارد. همانطور که بیان کردیم مصرف داروهای گیاهی به سلامت سایر قسمت های بدن کمک میکند. داروهای شنبلیله نیز میتواند در درمان و کنترل دیابت موثر باشد. بسته به روش مصرف از دانه های شنبلیله این داروها در کاهش وزن نیز موثر است.
استفاده از گیلاس زمستانی
 • گیلاس زمستانی یکی از داروهای گیاهی می باشد که منبع آن کشور هند بوده و تاثیر شگفت انگیزی در افزایش وزن داردکه به چاق شدن موضعی نیز کمک میکند .علاه بر این مصرف این گیاه میتواند استرس، وضعیت اشتها، کمبود انرژی و … را نیز درمان کرد.
استفاده از ریشه قاصدک
 • یکی از داروهای گیاهی مورد استفاده در طب سنتی که به طور موثری به چاق شدن ران پا کمک میکند، ریشه قاصدک می باشد. این گیاه دارای مواد مفید بسیاری است که مصرف آن منجر به بهبود وضعیت سلامت افراد خواهد شد. مصرف ریشه قاصدک با تاثیری که در افزایش اشتهای افراد دارد میتواند منجر به افزایش وزن گردد.
استفاده از گیاه بابونه
 • مصرف گیاه بابونه به تناسب اندام در افراد کمک میکند. به عبارتی مصرف این گیاه در مدت کوتاهی کمک میکند به اندام ایده آل خود دست یابید.

طب سنتی چگونه به چاق شدن ران پا کمک میکند؟

امروزه افراد  بسیاری هستند که چاق شدن پا و یا باسن برای آن ها از اهمیت بالایی برخوردار بوده و معتقدند برای داشتن اندام زیبا داشتن پا و ران های چاق اهمیت دارد. از این رو روش های مختلف مدرن و سنتی روی کار آمده است و به این منظور مورد استفاده قرار میگیرد. به عنوان مثال مصرف داروهای گیاهی، استفاده از مواد غذایی خاص، طب سوزنی، انجام عمل های جراحی، تزریق چربی و …. در این بین یکی از بهترین روش ها استفاده از روش بی خطر و بدن عوارض طب سنتی است که به طور طبیعی به چاق شدن پا کمک میکند.

سوالات متداول

چاق شدن ران با طب سنتی تا چه مدتی ماندگاری دارد؟

در صورت تکمیل روند درمان و رعایت دستورات تغذیه ای این روش برگشت ناپذیر می باشد.

هزینه چاق شدن ران پا با طب سنتی چه مقدار می باشد؟

استفاده از طب سنتی برای چاق شدن ران پا به نسبت سایر روش ها مقرون به صرفه تر می باشد.

آیا چاق شدن ران پا با طب سنتی روشی تضمینی است؟

بله با مراجعه به متخصص و رعایت دستورالعمل ها میتوانید مطمئن باشید طب سنتی روشی اثرگذار است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *