لاغری با طب سوزنی در تهران

 • خانه
 • -
 • تناسب اندام
 • -
 • لاغری با طب سوزنی در تهران
 لاغری با طب سوزنی در تهران

امروزه در جامعه افراد بسیاری وجود دارند که دارای اضافه وزن هستند. چاقی و اضافه وزن علاه بر تاثیر بر ویژگی های ظاهری و زیبایی، منجر به بروز بسیاری از بیماری ها خواهد شد. از این رو لاغری و داشتن اندام مناسب موضوعی است که تمامی افراد خواستار دستیابی به آن هستند. با پیشرفت علم و دانش روش های مختلفی به این منظور روی کار آمده است.

روش های مانند انجام عمل های لاغری، استفاده از دستگاه های پیشرفته و مصرف داروهای شیمیایی. در این بین یکی از روش های سنتی اما موثر که مورد تایید بسیاری از پژوهشگران قرار گرفته است، لاغری با طب سوزنی می باشد. در این مقاله قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم: (لاغری با طب سوزنی در تهران)

لاغری با طب سوزنی

آشنایی با طب سوزنی و لاغری با طب سوزنی

 • معرفی طب سوزنی

از حدود ۲۵۰۰ سال پیش روش طب سوزنی، روی کار آمده است و به عنوان یکی از روش های محبوب طب سنتی مورد استفاده قرار میگیرد. در کشور چین برای درمان اکثر بیماری ها، از این روش استفاده میشود. طب سوزنی امروزه در تمام دنیا مورد تایید قرار گرفته و اثر گذاری آن به اثبات رسیده است. امروزه در تهران شاهد کلینیک و مراکز تخصصی بسیاری هستیم که با داشتن مجوزها و دانش لازم به طور تخصصی اقدام به انجام طب سوزنی برای درمان های مختلف از جمله کاهش وزن و لاغری نموده اند. اما انجام طب سوزنی چگونه است؟

همانطور که از نامش پیداست درمان با این روش، با بکارگیری سوزن های فولادی بسیار نازکی انجام میگیرد که بسته به نوع بیماری در نقاط خاصی از بدن وارد میشود. این نقاط خاص در اصطلاح گذرگاه انرژی نام دارد و با اینکار انرژی های مسدود شده آزاد میشود و منجر میگرد بیماری فرد درمان شود. این روش برای درمان بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار میگیرد. از جمله:

کاربرد طب سوزنی در درمان انواع آلرژی

کاربرد طب سوزنی در درمان مشکلات تنفسی، آسم، سرفه و …

کاربرد طب سوزنی در درمان دردهای عضلانی مانند دیسک کمر، دیسک گردن و …

کاربرد طب سوزنی در درمان مشکلات اعصاب و روان مانند استرس، اضطراب و …

کاربرد طب سوزنی در درمان مشکلات میگرن و سردرهای شدید

مطالب دیگر  لاغری با طب سوزنی و نخ

کاربرد طب سوزنی در درمان لاغری و چاقی

و ….

حال به بررسی لاغری با طب سوزنی در تهران میپردازیم.

طب سوزنی

آشنایی با کاربرد طب سوزنی در لاغری

یکی از روش های مطمئن و اثر گذار در لاغری، طب سوزنی می باشد. در درمان لاغری با طب سوزنی، سوزن های مخصوص وارد نقاط خاصی از بدن که در هضم غذا و جریان خون موثر است، میشود. اینکار میزان گردش خون را تنظیم کرده و در نتیجه انرژی گرمایی و رطوبت اضافی بدن دفع میگردد. اگر خواستار کاهش وزن و لاغری هستید میتوانید با استفاده از طب سوزنی میزان اشتها و در نتیجه وزن خود را کنترل کنید. البته توجه کنید بهتر است این روش را در کنار سایر روش های چربی سوزی مورد استفاده قرا دهید.

چرا برای لاغری از طب سوزنی استفاده کنیم؟پو

اثر گذاری طب سوزنی در لاغری امروزه در سراسر جهان مورد تایید قرار گرفته است. در این روش نیازی به مصرف داروهای شیمیایی یا عمل جراحی که احتمالا عوارضی نیز به همراه خواهند داشت نمی باشد و روشی کاملا طبیعی بدون نیاز به مصرف دارو است. قرار گرفتن سوزن در نقاط مشخص شده برای لاغری باعث میشود ترشح هورمون های اندورفین و سایر هورمون ها بیشتر شود و این امر نیز نیاز بدن برای دریافت غذا را از بین میرود.

چرا که بسیاری از افراد در اثر داشتن مشکلات عصبی مانند استرس، اضطراب و نا امیدی به پر خوری روی می آورند و طب سوزنی کمک میکند  فرد احساس آرامش کند. طب سوزنی منجر میشود فرد بدون مصرف دارو، لاغر شود و وزن او کاهش پیدا کند. این امر یکی از مهم ترین مزیت های لاغری با طب سوزنی می باشد.

اثر طب سوزنی

اثر طب سوزنی بر کاهش وزن

 • فرآیند خالی شدن معده در افرادی که از طب سوزنی استفاده میکنند، به آهستگی صورت میگیرد. طبیعتا این امر منجر میگردد فرد دیرتر از حالت معمول احساس گرسنگی و ضعف نماید. (لاغری با طب سوزنی در تهران)
 • طب سوزنی مانع از حرکات دودی شکل روده میشود و این امر منجر میگردد اسید معده به میزان کمتری ترشح شود یا به طور کامل ترشح آن قطع گردد. این امر نیز احساح ضعف و گرسنگی را از بین میبرد.
 • دانشمندان معتقدند، طب سوزنی چگونگی سوخت و ساز بدن را تنظیم میکند. تنظیم سوخت و ساز بدن در نهایت منجر به لاغری فرد میگردد.
 • بکارگیری طب سوزنی میزان اشتهای فرد را کمتر میکند. این امر به دلیل ترشح هورمون های خاص در بدن می باشد.
 • بسیاری از افراد به دلیل مشکلات عصبی مانند استرس، اضطراب و … دچار پرخوری عصبی میشوند. اما طب سوزنی منجر میگردد فرد احساس آرامش کند و از خوردن غذای اضافی خودداری نماید.
 • داشنمندان طب سوزنی به این نتیجه رسیده اند، که گوش یکی از اعضای تاثیر گذار در کاهش وزن است. از این رو متخصصان با انجام طب سوزنی در گوش اشتهای فرد را کم میکنند.
 • و …..
مطالب دیگر  عملکرد طب سوزنی چگونه است؟

آیا لاغری با طب سوزنی عوارضی دارد؟

همانند سایر روش های درمانی، طب سوزنی نیز ممکن است در تعداد معدودی از افراد عوارضی ایجاد کند. اما به طور کل عوارض این روش به نسبت سایر روش های لاغری بسیار کمتر می باشد و در بسیاری از مواقع هیچگونه عوارضی نخواهد داشت. اما به طور کل عوارض  ناشی از طب سوزنی با سرعت بیشتر و در زمان کوتاه تری بر طرف میگردد. عوارض احتمالی لاغری با طب سوزنی عبارت است از: (لاغری با طب سوزنی در تهران)

 • احساس خستگی

همانطور که بیان کردیم طب سوزنی، منجر میگردد میزان سوخت و ساز بدن و هورمون های ترشح شده تغییر کند. بروز این تغییرات ممکن است منجر شود فرد در زمان های اولیه احساس خستگی نماید. بعد از انجام چند مرتبه، طب سوزنی منجر میشود شما پر انرژی تر و سرحال تر بمانید و انرژی اضافی را در بدن شما ذخیره خواهد کرد.

 • احساس درد

درمان طب سوزنی با ورود سوزن هایی به درون بدن انجام میگیرد. طبیعتا ممکن است در زمان ورود سوزن احساس سوزش یا درد ایجاد گردد. با توجه به اینکه طب سوزنی در کدام ناحیه از بدن انجام میگیرد، ممکن است درد آن تا چند روز ادامه داشته باشد. اما این نکته را نیز در نظر بگیرید که بسیاری از افراد هیچگونه دردی احساس نخواهند.

 • احساساتی شدن

لاغری با طب سوزنی منجر میگردد، تعداد زیادی از هورمون در بدن فرد آزاد گردد و فشارهای وارده بر بدن را از بین میبرد. این فرآیند منجر میگردد شخص در برابر عوامل مختلف تحریک پذیرتر باشد. به عنوان مثال ممکن است با بروز مشکلات پیش پا افتاده اشک بریز، به سرعت احساساتی شود و …

 • شدیدتر شدن علائم بیماری

طب سوزنی را میتوان درمانی دانست که به طور مستقیم بر اعصاب ناحیه درد اثر میگذارد. اما در شرایطی ممکن است این اثر مستقیم به درستی عمل نکند و باعث شود بیماری یا درد شما شدیدتر گردد.

 • گرفتگی عضلات

گرفتگی عضلات یک امر طبیعی بعد از انجام طب سوزنی می باشد. چرا که ممکن است حتی بعد از درآوردن سوزن نیز ناحیه مورد نظر سوزش و درد داشته باشد و عضلات موجود در آن ناحیه دچار گرفتگی یا همان اسپاسم عضلانی شوند.

مطالب دیگر  استفاده از طب سوزنی برای مراقبت از پوست

بر گشت پذیر بودن یا نبودن وزن بعد از انجام طب سوزنی !!!

تمامی روش های لاغری بعد از گذشت زمان و رعایت نکردن بیمار، منجر به بازگشت وزن میگردند. طب سوزنی نیز از این قاعده مستثنی نیست. به این معنی که بعد از به پایان رسیدن دوره درمان در صورتی که مجددا اشتهای فرد زیاد شود، چاق شدن او امری طبیعی خواهد بود. در این زمان لازم است فرد برای درمان دوباره اقدام کند. همچنین توصیه میکنیم برای تاثیر بیشتر و کاهش وزن چشم گیر همزمان با روند درمان طب سوزنی از رژیم های غذایی مختلف، انجام ورزش و … استفاده کنید تا علاوه بر دستیابی به اندام ایده آل از بازگشت مجدد وزن نیز جلوگیری گردد.

خداحافظی با چربی های شکم فقط با طب سوزنی:

لاغری با طب سوزنی در تهران

در صورتی که قصد دارید با روش های سنتی و استفاده از طب سوزنی اقدام به لاغری و کاهش وزن نمایید، باید بگوییم کلینیک های تخصصی بسیاری در تهران به این منظور وجود دارد. شما میتوانید با مراجعه به این کلینیک ها و مشورت با پزشک متخصص اقدام به انجام این درمان سنتی نمایید و از عوارض احتمالی که سایر روش های درمان چاقی به همراه دارد، در امان باشید. لاغری با طب سوزنی در تهران امروزه توجهات بسیاری را به خود جلب نموده است.

کاهش وزن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *